Home Akıllı Telefon Galaxy Note serisi tamamen unutuldu

Galaxy Note serisi tamamen unutuldu

0
Galaxy S22 modeli Note

Samsung’un büyük umutlarla piyasaya sürdüğü Galaxy S22 Ultra modeli, kendinden bekleneni fazlasıyla yerine getirmiş gibi görünüyor.

Galaxy Note serisi tamamen unutuldu. Samsung çıkarttığı akıllı telefon modelleri kadar üretimine son verdiği cihazlarla da ünlenen bir marka. Bugüne kadar pek çok modelin fişini hiç düşünmeden çeken Güney Koreli teknoloji devinin şüphesiz ki en unutulmaz serilerinden biri de Galaxy Note modelleriydi.

İlk defa 2011 yılında Galaxy Note modeliyle karşımıza çıkan bu seri 2016 yılında piyasaya sürülen Galaxy Note 7 serisinde yaşanan batarya krizleriyle güven sarsmış ancak daha sonra bu durumu telafi ederek özellikle 2019 yılında satışa sunulan Galaxy 10 ile zirveyi görmüştü.

Galaxy Note serisi tamamen unutuldu

Bir yıl sonra yani 2020 yılında Galaxy Note 20 modeliyle son defa hayranlarının karşısına çıkan bu seri, artık bayrağı Galaxy S21 Ultra modeline devrederek tarih sahnesinden çekilmişti. Tabi herkesin aklında aynı soru vardı: “Acaba S serisinde piyasaya sürülen Ultra modelleri Galaxy Note serisinin yerini alabilecek mi?”

Bugün ortaya çıkan yeni bir veri, artık kimsenin Galaxy Note serisini umursamadığını ortaya koydu. Buna göre Note serisinin selefi olan Galaxy S22 Ultra, bugüne kadar 11 milyon adetten fazla sattı. Bu son derece başarılı bir sayı çünkü Note serisinin son dönemlerinde piyasaya sürülen hiçbir model bu satış tutarına ulaşamamıştı. İşte bu yüzden, Galaxy S serisinde yer alan Ultra modellerinin Note serisini tamamıyla unutturduğunu söyleyebiliriz.

HTC’nin yeni tableti özellikleriyle dikkat çekti

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version