Ana sayfa Dosya Konusu En popüler VPN uygulamaları 2019

En popüler VPN uygulamaları 2019

Ne yazık ki ülkemizde dilediğimiz her web sitesine erişmek pek mümkün değil. İşte bu sorunu çözmek için kullanılan en popüler VPN uygulamaları.

Günümüzde internet, özgürlük olarak lanse ediliyor. Gerçekten de internet sayesinde dilediğimiz yerden, dilediğimiz bilgiye, özgürce erişebiliyoruz. İnternetin olmadığı ya da bu kadar yaygınlaşmadığı yıllarda, kafanıza bir soru takıldığında onun cevabını bulmak pek mümkün değildi. Ya çevrenizde bilen birisine sormanız ya da kütüphane yollarını arşınlamanız gerekiyordu. Dolayısıyla bilgiye ulaşmak pek de kolay değildi.

Fakat günümüzde, web siteleri sayesinde dilediğimiz bilgiye, dilediğimiz anda ulaşabiliyoruz. Lakin kimi zaman girmek istediğimiz web sitesi çeşitli nedenlerden ötürü engellenmiş olabiliyor. Örneğin dünyanın en büyük kütüphanesi olan Vikipedi’ye şu anda ülkemizden erişim pek de mümkün değil. Bu yüzden insanlar genel olarak Vikipedi gibi yasaklı sitelere girebilmek için VPN uygulamaları kullanıyorlar.

Peki normalde yasaklı olan sitelere girebilmek için kullanılan en popüler VPN uygulamaları hangileri? Bu yazımızda sizlere en popüler VPN uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz.

Orta segment akıllı telefon pazarındaki rekabet kızışıyor

Listemize geçmeden önce dip not olarak önemli bir detayı sizlerle paylaşmamız gerekiyor. Normal şartlarda mahkeme kararı ile kapatılan sitelere girmeniz yasal olmayabilir. Bu sebepten ötürü VPN uygulamalarını kullanırken, bu gerçeği göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca listede yer alan VPN uygulamalarının hiç birinin tam anlamıyla güvenli olmadığını da unutmamanızı hatırlatırız.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri en iyi VPN programları listemiz ile başbaşa bırakalım.

Windscribe

en popüler vpn uygulamaları

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler