Samsung Android 12 müjdesini verdi

Kararlı Android 12 sürümü için tarih verildi

Samsung, One UI 4.1 güncellemesini yayınlamaya devam ediyor. Marka,orta sınıf tabletlerini de unutmuyor.

Samsung Android 12 müjdesini verdi. Akıllı telefon pazarının en önemli isimlerinden birisi olan Samsung, güncelleme konusunda da kullanıcılarını memnun etmenin planlarını yapıyor. Bu kapsamda pek çok modeline Android 12 güncellemesini sunan marka, nispeten eski diyebileceğimiz cihazlarını da unutmuyor. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Unpacked etkinliğine hazırlanan Güney Kore merkezli teknoloji devi, sevilen bir tablet modeline Android 12 güncellemesini servis etti.

Android 12 şimdi Pixel telefonlara yayılıyor!

Samsung Android 12 müjdesini verdi

Bütçe dostu şeklinde lanse edilen ve 2021 yılının Mayıs ayında tüketiciler ile buluşturulan Galaxy Tab A7 Lite, Android 12 güncellemesine kavuştu. Kararlı sürümün yayınlanmasıyla beraber kullanıcılar gerekli adımları takip ederek güncellemeyi cihazlarına indirebilecekler. Bu sayede pek çok yeniliği de hissedebilecek olan kullanıcılar, kullanım kolaylığı anlamında da oldukça memnun olacak gibi duruyor.

Google, Android uygulamalarında üçüncü taraf ödemelerine izin verecek

Galaxy Tab A7 Lite özellikleri

Dilerseniz kısaca söz konusu cihazın özelliklerinden de bahsetmiş olalım.

Gücünü MediaTek Helio P22 isimli işlemciden alan Galaxy Tab A7 Lite, 8.7 inç büyüklüğünde olan bir ekran ile beraber geliyor. 1340 x 800 piksel çözünürlük sunan bu ekranın yanı sıra modelde 5.100 mAh kapasiteli bir de batarya yer alıyor.

Samsung popüler modeline Android 12 güncellemesi

15W‘a kadar şarjı destekleyen cihazın Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 gibi özelliklere sahip olduğunu da söylemiş olalım. 3.5 mm jak girişi ile gelenekselliğe göz kırpan Galaxy Tab A7 Lite, 2MP’lik bir selfie kamerasına sahip.

190 milyon dolarlık kripto parayı çaldıran Nomad hackerlara seslendi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir