Home Genel Galaxy M33 5G lansmanı yakın görünüyor

Galaxy M33 5G lansmanı yakın görünüyor

0

Yakın zamanda Bluetooth SIG sertifika sitesinin veri tabanında listelen Samsung Galaxy M33’ün yakında birden fazla pazarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tayland’ın NBTC yetkilisi tarafından onaylandığını ortaya koyuyor. Bu sertifikalar, Galaxy M33 5G’nin bu ay veya Mart ayında resmiyet kazanabileceğini gösteriyor. Bu cihaz da ülkemizde de bir önceki seri olan M22 satıldığı gibi satışa çıkacak.

NBTC sertifikası, SM-M336B/DS model numarasına sahip Samsung telefonunun Galaxy M33 5G takma adıyla piyasaya sürüleceğini ortaya koyuyor. Ancak, ana özellikleri hakkında hiçbir bilgisi sunmadığını belirtelim.

Aralık ayında Galaxy M33, Geekbench kıyaslama sitesinde görülmüştü. Cihazın, yaklaşan Exynos 1200 yonga seti, 6 GB RAM ve Android 12 işletim sistemi tarafından destekleneceği ortaya çıktı. Geekbench 5’in tek çekirdekli testinde 726 ve çok çekirdekli testinde 1830 puan aldı.

Aralık ayında tespit edilen cihazın SafetyKorea sertifikası, 6.000 mAh pil ile gelebileceğini ortaya koyuyor. Cihaz, 25W hızlı şarj desteği ile gelebilir. Raporlar, Galaxy M33 5G’nin damla çentikli 6,5 inç AMOLED ekranla donatılabileceğini ortaya koydu. Fotoğraf için 13 megapiksel ön kamera ve 64 megapiksel (ana) + 8 megapiksel (ultra geniş) + 5 megapiksel (makro) + 2 megapiksel (derinlik) dört kamera birimi içerebilir. Güvenlik için, yana bakan bir parmak izi tarayıcıya sahip olabilir.

Geçen yılki Galaxy M32 5G , Galaxy A32 5G ile neredeyse aynıydı . Bu nedenle, M33 5G ve A33 5G’nin benzer özelliklerle gelmesi muhtemeldir. A33 5G’nin destek sayfası , bu ayın başlarında Samsung Hindistan’ın web sitesinde yayına girdi ve bu da resmileşmesinin çok uzun sürmeyeceğini gösteriyor.

Xiaomi mini PC ‘yi piyasaya sürdü. Tam 250 gram

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version