Ana SayfaGenelOPPO ve Hasselblad stratejik ortaklıklarını duyurdular

OPPO ve Hasselblad stratejik ortaklıklarını duyurdular

OPPO, amiral gemisi Find serisinin kamera teknolojilerini birlikte geliştirmek üzere efsanevi kamera üreticisi Hasselblad ile üç yıllık bir ortaklık yaptığını duyurdu.

OPPO, amiral gemisi Find serisinin kamera teknolojilerini birlikte geliştirmek üzere efsanevi kamera üreticisi Hasselblad ile üç yıllık bir ortaklık yaptığını duyurdu. İki marka, HasselbladCamera for Mobile’da gelişmiş bir mobil fotoğrafçılık deneyimi yaratmak için renk bilimindeki büyük buluşlara odaklanacak.

Hasselblad

OPPO Ürün Sorumlusu Pete Lau, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “OnePlus ve Hasselblad’ın geçtiğimiz yılki iş birliğinin başarısını takiben, ortaklığın yeni bir gelişim aşamasına girdiğini ve dünya çapında daha fazla kullanıcıya efsanevi Hasselblad mobil görüntüleme deneyiminin keyfini çıkarma şansı verdiğini görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Kamera renk performansı her zaman OPPO’nun odak noktası ve Hasselblad’ın DNA’sının bir parçası oldu. HasselbladCamera for Mobile’ın geleceğini birlikte keşfedebileceğimiz için çok heyecanlıyız.”

OPPO’nun kusursuz bir akıllı telefon yaratmasında en önemli stratejilerin başında en iyi mobil fotoğrafçılık deneyimi sunabilen üst düzey görüntüleme sistemleri oluşturmak geliyor. OPPO’nun kendi tasarımı olan ilk üstün teknoloji görüntüleme NPU’su MariSilicon X’in piyasaya sürülmesinin ardından OPPO,Hasselblad ile yaptığı iş birliğiyle dünya çapında bir fotoğrafçılık deneyimi yaratmayı hedefliyor.

OPPO ve Hasselblad, kullanıcılara daha doğal renkler sunmak ve gelişmiş görüntüleme çözümlerini daha da geliştirmek için birlikte çalışacak. Hasselblad ile Doğal Renk Kalibrasyonu’ndan yararlanan OPPO, portre fotoğrafçılığına mümkün olan en doğal ten tonunu getirmeyi de hedefliyor.

‘OPPO|Hasselblad Camera for Mobile’, ilk olarak 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sunulacak olan OPPO’nun amiral gemisi Find X serisinin yeni neslinde tanıtılacak.  

Polestar’ın Super Bowl’da popüler olan Musk reklamı

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting