Vodafone Sadakat Programına Özel Ödül


Vodafone Türkiye’nin abonelerine tüm yıl boyunca fırsatlar sunduğu akıllı telefon uygulaması Avantaj Cepte, Londra’da düzenlenen Loyalty Ödülleri’nden iki ödülle döndü.

Türkiye’de dijital dönüşüme ilham vererek abonelerin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler geliştiren Vodafone, müşteri memnuniyetinde çıtayı yükseltmeyi hedefleyen programlarıyla övgü almaya devam ediyor. Vodafone, yılın en iyi müşteri sadakati programlarını değerlendiren ve Loyalty Magazine tarafından her yıl Londra’da gerçekleştirilen Loyalty Ödülleri galasından iki ödülle döndü.

Müşteri deneyimini iyileştirmeye odaklanan, yenilikçi ve öncü sadakat programlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen Loyalty Ödülleri’nde Ketchup Loyalty Ajansı ve AMVG ile birlikte hayata geçirdiği Vodafone Avantaj Cepte akıllı telefon uygulaması Loyalty Magazine Özel Ödülü’ne layık görüldü. Vodafone’un geliştirdiği mobil uygulama ayrıca En İyi Teknoloji Kullanımı dalında ödüllendirildi.

VF_LoyaltyOdulleri_1

Telekomünikasyondan finansa, turizmden gıdaya faklı sektörlerin katıldığı yarışma her yıl en yenilikçi müşteri bağlılığı programlarının yarattığı değeri ölçmeye ve değerlendirmeye odaklanıyor. Günümüzde müşteri memnuniyetinin anahtarı konumunda bulunan sadakat programlarının ödüllendirildiği yarışma, tüm sektörlerde müşterilerin hayatına değer katacak projelerin teşvik edilmesini hedefleyen bir platform sunuyor.

Avantaj Cepte ile Vodafone’lulara yıl boyu süren fırsatlar

Vodafone Türkiye’nin geliştirdiği ve sadece Vodafone’lulara özel bir akıllı telefon uygulaması olan “Avantaj Cepte” sayesinde Vodafone’lular yılın belli bir döneminde değil, 365 gün boyunca kendilerine özel indirimlerden faydalanabiliyor. Ayrıca bu indirimlerden bulundukları konuma göre anında ve kolayca haberdar oluyor. Mağaza üye kartlarının da sanal olarak içinde taşınabildiği Avantaj Cepte, Apple App Store ve Google Play mobil uygulama mağazalarından akıllı telefonlara ücretsiz yüklenebiliyor. Vodafone’lular indirimlerden kolayca faydalansın diye; markaların sanal sadakat kartı uygulamaları, anlaşmalı markaların lokasyon bazlı tespit edilmesi ve bu markaların indirimlerinin tek platformda toplanması Avantaj Cepte ile gerçekleşmiş oluyor.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git