Home Genel She-Hulk dizisi için Bruce Banner arayışları başladı

She-Hulk dizisi için Bruce Banner arayışları başladı

0

Disney önümüzdeki dönemde dijital yayın platformu Disney+’da yayınlayacağı She-Hulk dizisi için yeni arayışlara girdi.

Disney Netflix’in aslan payını aldığı dijital yayın sektörü için önemli yatırımlar yapmaya devam ediyor. Elinde Marvel ve Star Wars gibi önemli silahlar bulunan Disney, bunları kullanmaktan çekinmiyor.

Önümüzdeki dönemde Marvel sinematik evreniyle direkt olarak ilişkili olan dizileri yayına koyacak olan Disney, böylece Disney+’ın kullanıcı sayısını da önemli ölçüde arttırmayı planlıyor.

Disney sadece Marvel sinematik evreninde yer alan karakterleri değil, yeni karakterleri de dizilerde izleyicilerin karşısına çıkarmak istiyor. Nitekim bu karakterlerden birisi de She-Hulk olacak.

Muhtemelen Disney bundan sonra sinematik evrene dahil edeceği karakteri Disney+’da yer alacak diziler üzerinden evrene adapta edecek. Böylece sinematik evreni düzenli olarak takip etmek isteyenlerin dizileri de izlemesi gerekecek.

She-Hulk dizisi için önemli gelişme

Önümüzdeki dönemde Disney+ üzerinde yayınlanacak olan en önemli dizilerden birisi de She-Hulk olacak. Bilindiği üzere She-Hulk Marvel evreninde Hulk yani Bruce Banner’ın kuzeni. Dolayısıyla She-Hulk’ın geçmişe dayanan bir hikayesi de mevcut olacak. Aynı Bruce Banner gibi She-Hulk da küçükken bazı serum ve deneylere tabi tutulacak.

Disney bu senaryo için şimdiden bazı arayışlara yönelmiş. Dizide Bruce Banner’ın çocukluğunu canlandıracak olan bir karakter arayışları başlamış. 2021 yılının ilk çeyreğinde çekimleri başlayacak olan dizinin 2022 ile birlikte Disney+ ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Bu hafta çıkacak oyunlar için tıklayın

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version