IFA 2017’nin yıldızları kimler olacak?


Akıllı telefon sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan IFA’ya sayılı günler kaldı. Peki bu sene IFA 2017 de kimler ön plana çıkacak?

Akıllı telefon sektörü, günden güne daha da büyüyor. Bazı analistler bu büyümenin kısır bir döngü içerisinde uzun bir süre daha devam edebileceğini savunuyor. Çünkü hala dünya üzerinde akıllı telefonlarla tanışmamış milyonlarca kullanıcı bulunuyor. Bu kullanıcıların haricinde, bir de sürekli akıllı telefon yenileyen bir kesim mevcut. Bu kesim de akıllı telefon sektöründeki çarkların işlemesinde önemli bir rol üstlenmekte.

Haliyle sektör bu kadar büyük olunca, bu sektör için yapılan organizasyonlar da dünya çapında ses getiriyor. Mart ayının başlarında gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi’nden sonra, şimdi de IFA gelip çattı.

Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenecek olan IFA 2017 telekomünikasyon fuarına ilginin çok fazla olduğunu söylemek mümkün. Peki IFA 2017’de bizleri ne gibi sürprizler bekliyor. Gelin bunlara bir göz atalım.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git