Home Mobil Bethesda, yeni mobil oyun üzerinde çalışıyor

Bethesda, yeni mobil oyun üzerinde çalışıyor

0

Bethesda ‘nın yeni bir mobil oyun üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Şimdilik oyunun hedeflerinden fazla bir bilgi yok.

Bethesda, pek mobil oyunlarıyla gündeme gelen bir geliştirici değil. Fallout ve Skyrim ile bilinen firmanın, Fallout Shelter ile yakaladığı başarının ardından yeni bir mobil oyun üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Glixel ile yapılan röportajda konuşan yönetici yapımcı Todd Howard, firmanın yeni bir mobil oyun üstünde çalıştığını açıkladı. Howard “Çok farklı tarzda bir oyun yapıyoruz. Kendi alanında tek. Türü için örnek aldığımız bir oyun yok.” dedi ve Fallout Shelter‘dan öğrendiklerini ekledi: Bizim için büyük bir sürpriz oldu. Özellikle de bu kadar başarılı olması… 75 milyon oyuncumuz var. Benzersiz oyunumuzu, bir sonraki adımda devam ettirmek istiyoruz. Diğer oyuncular için de neyin iyi olduğunu bulmak konusunda sıkı çalışmalıyız.

Bethesda’  nın mobil oyun hamlesi heyecanlandırdı

Bethesda‘nın geliştirdiği mobil oyun ile ilgili bu açıklamalardan fazla bilgi bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda yapımın adı, türü ve diğer bilgiler açığa çıkacaktır. Ancak bir önceki oyun Fallout Shelter‘ın başarısı ve  Todd Howard’ın açıklamaları birçok oyuncuyu heyecanlandırmaya yetecek türden.

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde mobil platformlarda ve Steam’de yer alan Fallout Shelter’ın Windows Store ve Xbox Live’a geldiğini belirtmiştik. Bu oyunu, yukarıda adı geçen platformlardan ücretsiz indirebilir ve yeni oyuna hazırlık yapabilirsiniz.

İlk Kez Bir Kara Delik Fotoğrafı Çekilecek

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version