Ana SayfaGenelThe Witcher 3. sezonun yayın tarihi açıklandı

The Witcher 3. sezonun yayın tarihi açıklandı

Netflix’in sevilen dizisi The Witcher’ın başrol oyuncusu Henry Cavill, The Witcher 3. sezonun yayın tarihini açıkladı.

Andrzej Sapkowski’ın, aynı adlı oyun serisine de kaynaklık eden fantastik roman serisinden uyarlanan The Witcher dizisi, bugüne kadar yayınlanan iki sezonuyla geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Özellikle ilk sezonuyla büyük ses getiren dizi, Netflix’in bugüne kadarki en başarılı yapımlarından biri haline geldi. Pandeminin yarattığı zorluklar sebebiyle 1. sezonu ile 2. sezonu arasında iki yıl ara vermek zorunda kalan The Witcher 3. sezon içinse izleyicileri bu kadar uzun süre bekletmeyecek.

Hatırlarsanız The Witcher’ın 3. sezonunun çekimlerinin tamamlandığı haberini geçtiğimiz günlerde sizinle paylaşmıştık. Çekimlerin tamamlandığı dönemde gelen haberlerde, 3. sezonun 2023’ün yaz aylarında ekrana gelebileceği söyleniyordu. Bu tahminler doğru çıktı.

The Witcher 3. sezon

The Witcher dizisinin yıldız oyuncusu Henry Cavill, The Witcher 3. sezonun 2023’ün yaz aylarında ekrana geleceğini açıkladı. Cavill, bu açıklamayı, Netflix’in gelecek projelerini tanıttığı TUDUM 2022 etkinliği sırasında yaptı.

Sevilen dizinin 3. sezonu, 2. sezon finalinin bıraktığı yerden hikayeyi devam ettirecek. Geralt ve Yeneffer, Ciri’yi korumak için genç kadını Aretuza Kalesi’ne götürecek. Burada Ciri’nin gücünün sınırlarını test edip genç kadının neler yapabileceğini görmeye çalışan Geralt ve Yeneffer, bir yandan da kendilerini Aretuza Kalesi’nin bulunduğu Thanedd adasının politik çekişmeleri içinde bulacak. Bu sezonda anlatılan olaylar, The Witcher kitap serisinin 4. kitabından uyarlanıyor.

Instagram direk mesajlara çıplaklık engeli geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting