The Witcher dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı!

the witcher

Netflix’in uzun bir süredir üzerinde çalıştığı The Witcher dizisi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki tüm ayrıntılar.

Bilindiği üzere Netflix uzun bir süredir The Witcher dizisi üzerinde çalışıyor. Daha önce Superman olarak izlediğimiz Henry Cavill’in Rivialı Geralt olarak karşımıza çıkacağı dizide Ciri’yi ise Freya Allan canlandıracak. Serinin önemli karakterlerinden biri olan Yennefer’a ise Anya Chalotra hayat verecek.

The Witcher 1. sezon izle (Tüm bölümler) Tıkla izle!

Serinin fanlarının da büyük bir sabırsızlıkla bekledikleri The Witcher dizisinin ne zaman gösterime gireceği merak konusuydu. Aslında Netflix dizinin vizyon tarihinin 2020’nin sonları olarak planlamıştı. Fakat diziye olan talebin beklentilerin çok üzerinde olması, Netflix’in fikrini de değiştirdi.

Dizi için yayınlanan ilk tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Witcher dizisi yayın tarihi belli oldu

Henry Cavill’in daha teklif götürülmeden Geralt karakterini canlandırmak istediğini açıklaması da Netflix’in işini kolaylaştırdı.

Seri bir şekilde dizinin çekirdek kadrosunu oluşturan Netflix, hemen çekimlere başladı. Hali hazırda çekimleri Macaristan’da devam eden dizinin 2019’un son çeyreğinde yayınlanacağı açıklandı.

WhatsApp Netflix tanıtımlarını oynatacak

Açıklama Netflix’in en yetkili isimlerinden biri olan Ted Sarandos’tan geldi. Sarandos konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“Son çeyrekte Irishman ve 6 Underground gibi büyük yatırımlarda bulunduğumuz 2 filmin yayınlanmasını planlıyoruz. Ayrıca çekimleri Macaristan’da devam eten oyun ve kitap serisi The Witcher’ın dizisi de 4. çeyrekte gelecek.”

Uzun lafın kısası, Witcher dizisi 2019 Kasım – Aralık arasında Netflix’te boy göstermeye başlayacak.

Güncelleme: The Witcher 20 Aralık 2019 tarihinde Netflix üzerinde yayınlanacak.