Ana SayfaGenelThe Witcher dizisinin 4. ve 5. sezonu birlikte çekilecek

The Witcher dizisinin 4. ve 5. sezonu birlikte çekilecek

Netflix’in The Witcher dizisinin geleceği güvende görünüyor. Dizinin yapım ekibi 4. ve 5. sezonu birlikte çekmeyi planlıyor.

Andrzej Sapkowski’ın, aynı adlı oyun serisine de kaynaklık eden fantastik roman serisinden uyarlanan The Witcher dizisi, bugüne kadar yayınlanan iki sezonuyla geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Özellikle ilk sezonuyla büyük ses getiren dizi, Netflix’in bugüne kadarki en başarılı yapımlarından biri haline geldi.

Pandeminin yarattığı zorluklar sebebiyle 1. sezonu ile 2. sezonu arasında iki yıl ara vermek zorunda kalan The Witcher 3. sezon içinse izleyicileri bu kadar uzun süre bekletmeyecek. Daha 2. sezon yayınlanmaya başlamadan hazırlıklarına başlanan 3. sezonun çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

3. sezonun çekimleri yeni tamamlanmış olsa da dizinin yapım ekibi daha şimdiden gelecek sezonlara bakıyor. Netflix özellikle ilk bir iki sezonun ardından dizilerini iptal etmekle meşhur olsa da görünen o ki The Witcher dizisinin geleceği güvende. Çünkü dizi ekibi şimdiden sadece 4. sezonu değil 5. sezonu da düşünüyor. Üstelik bu iki sezonun birlikte çekilmesi planlanıyor. Bunun gerçekleşmesi için Netflix’in diziye şimdiden iki sezonluk daha onay vermiş olması gerekir.

Netflix 'The Witcher' için yeni bir sezon ve bir çocuk dizisi planlıyor

The Witcher ekibinin 4. ve 5. sezonu birlikte yazıp çekme fikri, yapım içinden birden fazla kaynak tarafından doğrulandı. Bu yeni sezonların çekimlerine ne zaman başlanacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak bu sezonların senaryo yazım aşamasının önümüzdeki bir iki ay içinde başlaması bekleniyor.

Öte yandan dizinin üçüncü sezonu için post-prodüksiyon çalışmalarına da başlanmış durumda. Heyecanla beklenen yeni sezonun 2023’ün nisan-mayıs aylarında ekrana gelmesi bekleniyor.

iPhone 14 Pro, AnTuTu puanıyla etkiledi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting