The Last of Us dizisinden ilk fragman

The Last of Us dizisi

The Last of Us dizisinden ilk fragman yayınlandı. Heyecanla beklenen dizi önümüzdeki yıl izleyici ile buluşacak.

Naughty Dog stüdyosu tarafından The Last of Us günü olarak ilan edilen 26 Eylül, bu yıl serinin hayranlarını epey mutlu edecek bir gelişmeye sahne oldu. Çünkü 26 Eylül’ü kutlamak için, sevilen oyun serisinin heyecanla beklenen dizi uyarlamasından ilk fragman yayınlandı. Dizi için heyecanımızı daha da arttıran fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

HBO tarafından hazırlanmasıyla beklentileri epey yükselten diziden yayınlanan ilk fragmana bakılırsa, dizi uyarlandığı oyuna epey sadık kalacak. Çünkü diziden yayınlanan fragmanda gördüğümüz bazı sahne ve diyaloglar birebir oyundan alınma.

the last of us 2

Dizide Joel’e, The Mandalorian dizisinin de başrolü olan başarılı oyuncu Pedro Pascal hayat veriyor. Ellie’yi ise Game of Thrones dizisindeki Lyanna Mormont rolüyle çıkış yapan genç oyuncu Bella Ramsey canlandırıyor.

The Last of Us, oyun severleri ölümcül bir salgın sonrası insanların mutasyon geçirerek yamyamlaşmış canavarlara dönüştüğü distopik bir geleceğe götürüyor. Oyun, Ellie adında genç bir kızı hem insanlardan hem de bu canavarlardan koruyarak milislerin karargahına götürmesi istenen Joel karakterine odaklanıyor. Haftalar önce ısırılmış olmasına rağmen dönüşüm geçirmemesiyle insanlık için umut olan Ellie ve Joel’un yolculuğu, ikili arasında sürpriz bir baba-kız ilişkisi ortaya çıkmasını sağlıyor.

HBO henüz dizi için resmi bir yayın tarihi açıklamadı. Ancak fragmanın sonunda da görüleceği üzere dizi, önümüzdeki yıl izleyici ile buluşacak.

The Witcher 3. sezonun yayın tarihi açıklandı


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir