Heyecanla Beklenen The Walking Dead Dizisinden Yeni Fragman

The Walking Dead: The Ones Who Live

Rick Grimes ve Michonne geri dönüyor. The Walking Dead’in sevilen karakterlerine odaklanacak The Ones Who Live dizisinden yeni fragman yayınlandı.

Tüm zamanların en başarılı dizilerinden biri olan The Walking Dead 2022’de final yapmış olsa da zombilerin kol gezdiği bu evren televizyon ekranlarına veda etmiş değil. Çünkü Walking Dead artık koca bir franchise’a dönüşmüş durumda. Öyle ki sadece geçtiğimiz yıl bu evrende geçen iki yeni dizi yayınlandı. Üstelik bunlara çok yakında bir yenisi daha eklenecek. Hem de bu yeni gelecek dizi, belki de aralarındaki en dikkat çekici olanı. Çünkü bu kez hikâyenin merkezinde, serinin hayranlarının favorisi olan Rick Grimes ve Michonne var.

walking dead 2

Hem çizgiromanların hem de dizinin bir numaralı karakteri olan Rick Grimes, dokuzuncu sezonda diziden ayrıldığında serinin yaratıcılarının planı Rick’in hikayesini özel bir filmle devam ettirmekti. Ancak bu film bir türlü çekilemedi. Bu yüzden Rick Grimes uzun yıllar ekranlardan uzak kaldı. Neyse ki iptal olan bu film zamanla bir dizi projesine dönüştü. İşte o dizi olan The Walking Dead: The Ones Who Live, çok yakında izleyici ile buluşacak. 25 Şubat’ta başlayacak dizi için tanıtım çalışmalarını sürdüren AMC, bugün diziden yeni bir fragman daha yayınladı.

The Walking Dead: The Ones Who Live, birbirlerinden uzun süre ayrı düşen Rick ile Michonne’un birbirlerini bulma çabalarına odaklanacak. Elbette dizi böyle başlasa da bir noktadan sonra ikisinin birlikte vereceği hayatta kalma mücadelesine dönüşeceği tahmin ediliyor. Dizinin ilk sezonu altı bölümden oluşacak.

Oppo Find X7 Resmen Tanıtıldı