House of the Dragon 2. sezon fragmanı yayınlandı

House of the Dragon 2. sezon

Heyecanla beklenen House of the Dragon 2. sezondan ilk fragman yayınlandı. Fragmanda da görüldüğü üzere yeni sezonda izleyicileri kanlı bir iç savaş bekliyor.

Şu sıralar Brezilya’da düzenlenmekte olan CCXP fuarı, eğlence dünyası için pek çok önemli sunuma ve paylaşıma sahne oldu. Dün Mad Max: Furiosa filminin ilk fragmanının çıkışına vesile olan CCXP’ye bugün de House of the Dragon paneli damga vurdu. Heyecanla beklenen House of the Dragon 2. sezondan ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan bu etkileyici fragmanda Westeros’ta yaklaşan iç savaşın ayak sesleri açık seçik duyuluyor.

Game of Thrones ile aynı evrende geçen HBO dizisi House of the Dragon, geçtiğimiz yıl izleyicilerle buluştu ve 2022’nin en başarılı dizilerinden biri oldu. Hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından beğeniyle karşılanan dizi, geniş bir izleyici kitlesine ulaşarak bu başarısını taçlandırdı. Bu yüzden House of the Dragon 2. sezondan da beklentiler epey yüksek.

House of the Dragon 2. sezon

George R.R. Martin’in Targaryen ailesinin tarihini anlattığı Fire & Blood adlı kitabından esinlenen dizi, izleyicileri Game of Thrones’ta anlatılan olayların yüzlerce yıl öncesine götürüyor ve Demir Taht’ta oturan Targaryen ailesi içinde yaşanan taht kavgalarına ve bu kavgaların sebebiyet verdiği iç savaşa odaklanıyor. 2. sezonda artık bu iç savaş tam anlamıyla başlamış olacağı için bizi daha da heyecan verici bir sezon bekliyor.

House of the Dragon 2. sezon için henüz net bir tarih verilmemiş olsa da yayınlanan bu ilk fragmanda da belirtildiği üzere heyecanla beklenen yeni sezon 2024’ün yaz aylarında izleyici ile buluşacak.

Apple Türkiye tüm ürünlere zam yaptı