Solana coin yükseliş yakalayacak mı? Herkesin aklında aynı soru

Solana coin yükseliş

Solana coin yükseliş yakalayacak kripto paralar içerisinde görülüyordu. Ancak şu an işler biraz değişti.

Solana coin yükseliş konusunda ne yazık ki eskisi kadar umut vermiyor. Kasım 2022 tarihinden itibaren fiyatlarda çok daha sert bir düşüş oldu. Elbette tüm dijital varlıklar büyük bir gerileme sürecine girdi. Fakat solana bambaşka bir düşüşe sahne oldu.

Hatırlayacağınız üzere Temmuz 2021 tarihinde boğa koşusunun zirvesi yaşandı ve Solana 258 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Ayrıca toplam piyasa büyüklüğü ise 78,2 milyar dolar düzeyine kadar ulaştı. Böylece dünyanın en büyük kripto para birimlerinden bir tanesi oldu.

Solana coin yükseliş endişesi

Bugünlerde Solana en büyük tartışmaların odağında yer alıyor. Konuyla ilgili ortaya çıkan detaylara baktığımızda Solana kripto para biriminin mevcut piyasa büyüklüğünün 4,6 milyar dolar olduğunu görüyoruz.

Solana coin yükseliş

FTX çöküşü ve bununla birlikte Solana ile ilgili yaşanan bazı tehditler fiyatların geriye doğru gelmesine neden oldu. Tüm zamanların en düşük seviyelerine yaklaştığı şu sıralar 10 dolar düzeyinde tutunmaya gayret gösteriyor. Ancak bu pek kolay olmayacak gibi görünüyor.

Bir daha 258 dolar seviyesine ulaşamayabilir

Solana kripto para biriminin bir daha 258 dolar düzeyine ulaşamama ihtimali var. Aslına bakacak olursak analistler bunu pek mümkün görmüyor. Yani 258 dolar şimdilik büyük bir hayal diyebiliriz.

Solana coin yükseliş sinyalleri ne yazık ki veremiyor. Her ne kadar 2023 yılı kripto para birimleri için stabil geçme ihtimaline sahip olsa bile yine de Solana endişelerin odak noktasında yer alıyor. Konuyla ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

Elon Musk kripto para sektöründekilere uyarıda bulundu!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir