Elon Musk kripto para sektöründekilere uyarıda bulundu!

Kripto paralarda bu stratejiler

Bir dönem kripto para sektörüne ciddi anlamda yön veren isimlerden biri olan Elon Musk, kripto paralarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Musk bu sektöre büyük yatırımlar yapanları da uyardı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Elon Musk kripto para sektöründekilere uyarıda bulundu! Şu sıralar Twitter CEO’luğu ile gündemi meşgul eden Musk kripto paraları da ihmal etmiyor. Kripto paralara olan ilgisiyle bilinen milyarder Elon Musk geçtiğimiz günlerde yeni açıklamalarda bulundu. Kısa bir süre önce katılacağı bir programı duyuran ve kendisine Dogefather şeklinde bir isim yakıştıran Musk, Dogecoin’in hareketlenmesini ve 0.7 dolar seviyesine kadar çıkmasını sağlamıştı. Tabi ki şimdi DOGE bu seviyenin çok uzağında.

Elon Musk, anket sonucuna göre Twitter'ı bırakabilir

Musk geçtiğimiz gün kripto paralara ilişkin yeni açıklamalarda bulundu. Ünlü milyarder Doge’nin bir şans coini olmaktan çıktığını ve çok büyüdüğünü belirtti. Buna rağmen yatırımcıların dikkatli olmaları konusunda da uyarıda bulundu.

elon musk cover

Elon Musk kripto para sektöründekilere uyarıda bulundu!

Malum kripto para piyasası risklerle dolu bir platform. Hatta yakın geçmişte ülkemizde de kripto para borsasında yüksek miktarda para kaybettiği için intihar edenler olmuştu. Kripto paralara yatırım yapılacaksa da bu yatırımın makul seviyelerde tutulması gerekiyor. Kimsenin kaybetmeyi göze alamayacağı bir parayı kalkıp da kripto varlıklara yatırmaması gerekiyor.

Elon Musk

Zaten Elon Musk da uyarısında direkt olarak buna dikkat çekti. Bugün yükselen bir coinin yarın bir gün dibi görmeyeceğinin garantisi yok. Çünkü bu pazar manipülasyona fena halde açık. Tam olarak bu sebepten ötürü de herkesin yatırım yaparken dikkatli olması gerekiyor.

Dip not olarak hatırlatalım. Bu ve diğer kripto para içeriklerimiz tamamen haber amaçlı olup hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Ethereum madenciliği biliyor! İşte tarih


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir