Robin Hood filmi için yeni bir fragman yayınlandı

robin hood

Roman dünyasının kült karakterlerinden biri olan Robin Hood, uzun bir aranın ardından tekrardan beyaz perdeyle buluşuyor. İşte Robin Hood filmi için yayınlanan yeni tanıtım videosu.

Daha çok roman sayfalarında karşımıza çıkmasına alışık olsak da Robin Hood beyaz perdeye de fazlasıyla alışkın bir karakter. Defalarca çeşitli film uyarlamalarıyla beyaz perdeye aktarılan, İngiliz halk hikayelerinin önemli figürü, şimdi bir kez daha sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 23 Kasım’da gösterime girmesi planlanan yeni Robin Hood filmi için bir tanıtım videosu daha paylaşıldı.

Yepyeni bir Robin Hood uyarlaması geliyor

Daha önce Kevin Costner ya da Russell Crowe gibi isimlerle beyaz perdede karşımıza çıkan Robin Hood’a yeni filmde ise Taron Egerton hayat verecek.

Yeni Robin Hood filmi, İngiliz halk hikayelerinde suçlu olarak lanse edilen karakteri, süper kahraman seviyesine yükseltecek gibi görünüyor.

Bilindiği üzere Robin Hood, genel olarak zenginlerden çalıp, fakirlerle paylaşan bir karakter. Fakat bu özelliği karakterimizi iyi biri yapmaya yetmiyor.

Nitekim yeni Robin Hood filmi de bu ana fikir üzerine temellendirilmiş gibi görünüyor. Sadece tek bir farkla.

Kasım’da vizyona girecek olan filmde, Robin Hood rastgele soyunlar yapmak yerine, büyük bir soygun planlayarak onu gerçekleştirmek için çabalıyor. Kısacası bu film için modern bir uyarlama diyebiliriz.

Ayrıca filmin kadrosunda, Jamie Foxx, Eve Hewson, Paul Anderson ve Jamie Dornan gibi isimlerin bulunduğunu da hatırlatalım.

Ülkemizde satılan en ucuz Nokia modelleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir