Honor Note 10 tanıtım tarihi netlik kazandı

honor note 10 k

Huawei’nin yan kuruluşlarından biri olan Honor, 30 Ağustos’ta yeni bir akıllı telefon tanıtacağını doğruladı. İpuçları Honor Note 10 modelini işaret ediyor. İşte detaylar.

Ülkemizde kurumsal olarak hizmet veren Çinli akıllı telefon üreticilerinden biri olan Honor, 30 Ağustos’ta yeni bir telefon tanıtmaya hazırlanıyor. Sızdırılan bilgilere göre Çinli akıllı telefon üreticisi, amiral gemisi sınıfındaki yeni modeli Honor Note 10 için geri sayıma geçmiş durumda.

Honor Note 10 için geri sayım başladı

Bilindiği üzere 31 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında IFA etkinliği olacak. Berlin’de gerçekleşecek olan IFA öncesinde bazı üreticilerin akıllı telefonlarını tanıtarak, bu etkinliğe katılan ziyaretçilerin deneyimlemesine fırsat vereceği düşünülüyor.

Hatırlanacağı üzere, kısa süre önce Sony 30 Ağustos’ta yani IFA’nın hemen arifesinde bir basın konferansı düzenleyeceğini açıklamıştı. Şimdi ise benzer bir duyuru da Honor cephesinden geldi.

Honor tarafından paylaşılan davetiyede 30 Ağustos’ta gerçekleşecek olan basın etkinliğinden bahsediliyor. Çinli üretici tarafından paylaşılan görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

honor note 10 1

Görselde çılgınca hızlı ve akıllı ifadeleri dikkat çekiyor. Bu da basın etkinliği sırasında bir akıllı telefon modelinin tanıtılacağını net bir şekilde gözler önüne seriyor.

Peki Honor hangi modeli tanıtacak? Kulislerdeki iddialara göre Çinli üretici Honor Note 10 modelini su yüzüne çıkartmaya hazırlanıyor.

Honor 10’a nazaran biraz daha gelişmiş özelliklere sahip olması beklenen Honor Note 10, IFA 2018 sonrasında ise satışa sunulacak. En azından şimdilik sızdırılan bilgiler bu yönde.

Mi Max 3 resmen tanıtıldı!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir