Ana SayfaGundemSub-Zero Injustice 2'ye geliyor

Sub-Zero Injustice 2’ye geliyor

Çıkmasına az bir süre kalan dövüş oyunu Injustice 2 için ilk genişleme paketinde yer alan ilk üç karakter belli oldu. Sub-Zero Injustice 2’ye geliyor.

Injustice 2, son yıllarda gördüğümüz oyunlar arasında tanıtıma en önem veren yapımlar arasında belki de zirvede yer alıyor. Uzun bir süredir belli aralıklarla yayınladığı videolarla oyuncuları sıcak tutan NetherRealm, şimdi de ilk dövüşçü paketini ortaya çıkardı. DLC ile eklenecek isimler arasında biri çok dikkat çekiyor: Sub-Zero! Mortal Kombat’ın efsane dövüşçülerinden Sub-Zero Injustice 2’ye geliyor.

Fighter Pack 1 adlı DLC’nin ilk üç karakteri belli oldu. Batman evreninden Red Hood, DC Comics gezegeni Tamaran’dan sürgün edilmiş Starfire ve Lin Kuei’nin lideri Sub-Zero açıklanan ilk üç isim oldu. Bu üç ismin dışında genişleme paketinde 6 karakter daha bulunuyor.

Injustice 2’deki oynanabilir karakterleri ise yeni karakterler ile bir kez daha paylaşalım.

Aquaman, Atrocitus, Bane, Batman, Black Adam, Black Canary, Blue Beetle, Brainiac, Captain Cold, Catwoman, Cheetah, Cyborg, Darkseid, Deadshot, Doctor Fate, Firestorm, Flash, Gorilla Grodd, Green Arrow, Green Lantern, Harley Quinn, Joker, Poison Ivy, Robin, Scarecrow, Supergirl, Superman, Swamp Thing, Wonder Woman. (Red Hood, Starfire, Sub-Zero DLC ile gelecekler)

Geçtiğimiz günlerde Batman’ın azılı düşmanı Joker için bir tanıtım videosu yayınlanmıştı. O videoyu kaçırdıysanız izlemek için tıklayın.

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU