Ülkemizde satılan en ucuz Nokia modelleri

nokia akıllı telefonlar

HMD Global ile küllerinden doğan Nokia, uygun fiyatlı modelleriyle kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştı. İşte ülkemizde satılan en ucuz Nokia modelleri!

Bir zamanlar cep telefonu sektörünün lider ismi olan Nokia, şimdilerde eski görkemli günlerine dönmenin planlarını yapıyor. Akıllı telefonlar dönemine geçiş sürecinde bazı aksaklıklar yaşayan Finli üretici, sonrasında ise bir türlü toparlanamamıştı.

Microsoft bünyesinde geçen yıllar, Nokia’nın iyiden iyiye pazardan kopmasına neden olmuştu. Nitekim HMD Global tarafından satın alınan Finli telefon devi, yeni yeni küllerinden doğmaya başladı.

HMD Global, Nokia markasını tekrardan sektöre kazandırmak için oldukça makul bir strateji izledi. Ucuz Nokia modelleri ile sektördeki müşteri kitlesini genişleten HMD Global, üst segmentteki modeller içinse aceleci davranmadı.

Türkiye pazarına da giren yeni Nokia modelleri, 1000TL altındaki fiyatlarıyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardılar. Peki ama ülkemizde satılan en ucuz Nokia modelleri hangileri?

Bu sorunun yanıtını merak edenler için, ülkemizde satılan en ucuz Nokia modelleri ile ilgili detayları tek bir başlık altında topladık.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri ülkemizde satılan en ucuz Nokia modelleri ile başbaşa bırakalım.

İşte Türkiye’de satılan en ucuz Nokia modelleri

Nokia X

nokia

Yonga Seti: Snapdragon S4 Play
RAM: 512MB
Dahili Depolama: 4GB + MicroSD
Kamera: 3MP
Batarya: 1500 mAh
İşletim Sistemi: Android 4.1.2
Çıkış Tarihi: 2014
Fiyatı: 520TL


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir