Nubia Z17 özellikleri ve fiyatı ile büyülüyor!


ZTE’nin yan kuruluşlarının biri olan Nubia, şu aralar yeni amiral gemisi modeli üzerine yoğunlaşmış durumda. İşte Nubia Z17 hakkındaki son detaylar.

ZTE’nin global pazardaki önemli isimlerinden biri olan Nubia, şu aralar tamamen yeni amiral gemisi modeline yoğunlaşmış durumda. Nubia Z17 ismi ile satışa sunulması beklenilen bu yeni model, özellikleri ve fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Şimdiye kadar Nubia Z17 özellikleri ile ilgili bir çok sızıntı gerçekleşti. Fakat geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir video, telefonun daha önce hiç dile getirilmeyen bir yönünü daha ortaya çıkardı.

Nubia şimdiye kadar hiçbir modelinde IP67 sertifikası kullanmamıştı. Yani çıkardığı telefonların hiçbiri suya ve toza karşı dayanıklılığı simgeleyen IP67 sertifikasına sahip değildi. Öyle görünüyor ki bu durum Nubia Z17 ile tarih olacak. Zira sızdırılan yeni video, telefonun su geçirmez yapıda olduğunu gözler önüne seriyor. Söz konusu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Öyle görünüyor ki, Nubia Z17 özellikleri ile ilgili yeni bir şey daha öğrenmiş olduk. Zira daha önce sızdırılan bilgilerde telefonun SD 835 ile geleceğini ve min. 6GB RAM barındıracağını öğrenmiştik. İşin en güzel yanı ise bu derece üst düzey özelliklere sahip bir telefonun 500 dolar civarında bir fiyattan satışa sunulacak olması. En azından Nubia Z17 fiyatı ile ilgili sızdırılan bilgiler bu yönde. Yine de bekleyip göreceğiz.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git