Motorola Moto X4 Tekrar Göründü


Ara ara ortaya çıkan bilgileriyle gündeme gelen Moto X4 fotoğraflarıyla yeniden gündemde. Artık telefonun tasarımını detaylı şekilde biliyoruz.

Yaz dönemi sonu hareketliliği başlıyor! Birçok firma, IFA’nın da etkisiyle kozlarını masaya sürüyor. Moto X4 ile Motorola da orta seviye telefon pazarında hareket yakalamak istiyor.

x4

Geçtiğimiz haftalarda telefonun benzer canlı fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Bugün çıkan fotoğraflar da eskisini doğruluyor. Dolayısı ile cihazın tasarımı neredeyse kesinleşti. Dikkat çeken unsurlar, alt kısımda yer alan parmak izi okuyucu, ön kamera flaşı, X logolu çift arka kamera. Oldukça özgün bir tasarıma sahip olan X4, alt kısmında 3.5 mm kulaklık girişi ve USB Type-C portu bulunduracak.

x43

Güncel Özellikler Mevcut

Type-C portu, Quick Charge gibi yepyeni teknolojileri destekleyecek olan orta seviye model, Snapdragon 630 işlemci ve 4 GB RAM’le performans konusunda kullanıcılarını tatmin edecek. 5.2 inçlik orta boyutlu ekranla gelmesi beklenen telefonun Full HD ekrana sahip olacağı düşünülüyor.

Brezilya’da tanıtılması beklenen Moto X4’ün 24 Ağustos’ta tanıtılması bekleniyor.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git