iQOO Z9 Turbo’nun Yeni Görselleri Sızdırıldı

iQOO Z9 Turbo

iQOO Z9’un daha gelişmiş özelliklere sahip versiyonu olan iQOO Z9 Turbo’nun tasarımını gözler önüne seren yeni görseller sızdırıldı.

Çin’in önde gelen telefon üreticilerinden vivo’nun alt markası iQOO, merakla beklenen yeni telefonu iQOO Z9’u kısa süre önce kullanıcılarla buluşturdu. Ancak şirketin Z9 serisine yönelik planları henüz tamamlanmış değil. Şirket, 24 Nisan’da yeni bir etkinlik düzenleyerek bu kez de iQOO Z9 Turbo’yu resmi olarak tanıtacak. Turbo modeli adından da anlaşılacağı üzere iQOO Z9’un daha gelişmiş bir versiyonu olacak.

iQOO Z9 Turbo, henüz resmi olarak tanıtılmamış olsa da Hindistan’da bir mağazada teşhir ürünü olarak sergilenmeye başladı. Buradan gelen görseller, telefonun tasarımının net bir şekilde görülmesini sağladı.

iQOO Z9 Turbo, Snapdragon 8s Gen 3 yonga setini kullanacak. Sızdırılan görsellerdeki model 512 GB dahili depolama alanı ile 16 GB RAM’e sahip. Telefona dair netlik kazanan bir diğer detay da 6000 mAh’lık bir bataryaya sahip olacağı. vivo yöneticisi, bu yeni modeli bir tür iQOO 12 Lite olarak görmenin yanlış olmayacağını söylüyor. Yani telefon bir Z modeli olmasına rağmen iQOO’nun amiral gemisi telefonlarına yakın özelliklere sahip olacak.

Turbo modeli standart modelde olmayan bir soğutma sistemine sahip olacak. Jingdong, telefonun 144 Hz yenilenme hızına sahip bir ekranı olacağını ve bu ekranın pek çok oyunda 120 fps sunabileceğini söylüyor.

iQOO Z9 Turbo 3 iQOO Z9 Turbo 2 iQOO Z9 Turbo 1 1 iQOO Z9 Turbo 1

Fallout 2. Sezon Çekilecek Mi Belli Oldu