The Boys ile aynı evrende geçen Gen V’den yeni fragman

Gen V

Amazon’un sevilen dizisi The Boys ile aynı evrende geçen ve süper güçlere sahip gençlere odaklanan Gen V dizisinden yeni fragman yayınlandı.

Son yıllarda özellikle Marvel Sinematik Evreni’nin yakaladığı başarı sayesinde hiç olmadığı kadar popüler hale gelen süper kahraman hikayelerine oldukça karanlık ve şiddet dozu yüksek bir yorum getiren The Boys, yayınlandığı ilk günden beri en çok konuşulan diziler arasında yer alıyor. Süper kahramanların karanlık yönünü gözler önüne seren dizi, Amazon Prime Video’nun bugüne kadarki en başarılı dizisi olmanın yanı sıra son yılların da en popüler dizilerinden biri haline gelmiş durumda.

The Boys’un yakaladığı büyük başarı, sevilen dizi etrafında koca bir franchise kurulmasını sağladı. Animasyon dizisinden oyun dünyasına kadar pek çok farklı alanda karşımıza çıkmaya başlayan The Boys, bir spin-off dizisi, yani bu evrende geçen bir yan dizi de doğurdu. Gen V adını taşıyan bu yeni dizi, bu ay Amazon Prime Video’da izleyici ile buluşacak. Bu yeni dizi için meraklı bekleyiş sürerken, Prime Video diziden son bir fragman daha yayınladı.

Gen V

Yozlaşmış süper kahramanların kafalarına eseni yaparak pek çok sayıda sivilin ölümüne sebep olduğu The Boys evreninde geçen Gen V dizisi, süper güçlere sahip genç karakterlere odaklanıyor. Dizi, geleceğin süper kahramanları olmaya aday olan, süper güçlere sahip gençlerin eğitildiği Godolkin Üniversitesi’nde geçiyor ve burada eğitim gören gençlerin yaşadıkları olayları anlatıyor. The Boys’ta olduğu gibi yan dizisinde de bolca şiddet ve vahşet bizleri bekliyor gibi görünüyor.

29 Eylül’de Amazon Prime Video’da izleyici ile buluşacak olan Gen V’den yayınlanan yeni fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Apple akıllı telefon pazarında Samsung’un önüne geçebilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir