Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy S23 tasarımı sızdırıldı! Tanıtım tarihi de belli oldu!

Galaxy S23 tasarımı sızdırıldı! Tanıtım tarihi de belli oldu!

Samsung’un yeni amiral gemisi modeline dair ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. Görünen o ki S23 serisi bu yıl bitmeden tanıtılacak. İşte detaylar.

Galaxy S23 tasarımı sızdırıldı! Tanıtım tarihi de belli oldu! Bir süredir S serisinin yeni modellerine ilişkin sızıntılara şahitlik ediyoruz. Şimdi ise telefonun tasarımını gözler önüne seren bir sızıntı ile karşı karşıyayız.

Bahse konu görselde Galaxy S23 ve S23+’ın arka yüzü gözler önüne seriliyor. Ön yüz genel itibariyle aynı olacağından asıl tasarım hattının arka kamera kurulumundan ibaret olduğunu söyleyebiliriz.

samsung galaxy s23 2

Dilerseniz sızdırılan S23 görseline aşağıdan göz atabilirsiniz.

Galaxy S23 tasarımı sızdırıldı! Tanıtım tarihi de belli oldu!

Sızdırılan görselden de görüldüğü üzere tasarımsal anlamda değişen tek şey kamera kurulumu. Hatırlanacağı üzere S22 modellerinde üçlü kamera ve flaş ışığını çevreleyen bir çıkıntı bulunuyordu. S23 ve S23+’da ise bu çıkıntı tamamen kaldırılmış durumda.

galaxy s23

Sızdırılan görsel ile birlikte S23 serisinin tanıtım ve satışa sunulma tarihleri de belli oldu. Buna göre telefonlar 23 Aralık’ta tanıtılacak. Cihazların satışa sunulması ise 6 Şubat tarihinde gerçekleşecek.

Elbette bu tarihlerin Samsung tarafından duyurulmadığını hatırlatmamız gerekiyor. Lakin Samsung odaklı sızıntıların genel olarak doğru çıktığını hesaba katarsak, bahse konu tarihlerin doğru olacağını da söyleyebiliriz.

ss23

Dip not olarak hatırlatalım. Samsung S22 serisini 9 Şubat’ta tanıtmıştı. Telefonların satışa sunulma tarihi ise 25 Şubat’tı. Yani sızdırılan tarihlerin doğru çıkması bizleri çok fazla şaşırtmayacaktır.

Amazon şirketi dakikalar içerisinde 200 milyar dolar kaybetti!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting