Ethereum ve AVAX tahminleri: Analistler açıkladı

Ethereum ve AVAX

Ethereum ve AVAX en fazla merak edilen iki kripto para birimi olarak ön plana çıkıyor. Yaşanan yükseliş hareketleri bu iki dijital varlığı olumlu yönde etkileyebilir.

Özellikle son dönemlerde en fazla merak edilen kripto para birimleri içerisinde yer alan Ethereum ve AVAX yeni fiyat hareketlerine hazırlanıyor. Bazı analistler bu dijital varlıklar için boğa piyasasının geldiğini söylüyor. Kimileri ise daha çok sahte bir yükseliş olduğunu belirtiyor.

Ethereum için bakacak olursak öncelikle son 24 saat içerisinde yüzde 6 oranında yükseldiğini söyleyebiliriz. 3 bin dolar barajını yıkıp geçmeye çalışan bu kripto para birimi en büyük altcoin olarak biliniyor. Bu nedenle yatırımcıların gözünde farklı bir yere sahip.

Ethereum ve AVAX fiyat hareketleri

Analistler tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda Ethereum için önümüzdeki aylarda 4 bin dolar denemesi yapacağı söyleniyor. Bu seviyenin aşılması açıkçası pek kolay olmayacak. Fakat kripto para devi 4 bin doları aşmayı başarırsa bu defa yeni hedefi 5 bin dolar olacak.

Ethereum ve AVAX

AVAX ise en fazla ön plana çıkan bir diğer dijital varlık. Fiyatı 90 doların üzerinde kalıcı olarak yer edinemiyor. 65 dolarlık kritik noktasından yükselişlerle tekrardan boğa piyasasına giriş yaptı. Fakat bu boğa piyasasının onaylanması için en az 4 günlük yeşil mum yakması gerekiyor. Aksi halde hedefler pek gerçekçi olmayacaktır.

Elon Musk bu sefer işin içine Ethereum’u da kattı

Ethereum ve AVAX ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığında genellikle boğa piyasasına yeniden dönüldüğü ifade ediliyor. Her iki dijital varlık şu sıralar yatırımcıların gözdesi konumunda. Konuyla ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.