LINK AVAX ve LUNA fiyat analizi: Yön nereye doğru?

Chainlink

LINK AVAX ve LUNA fiyat analizine baktığımızda bazı önemli seviyelerin olduğunu görüyoruz. Hadi gelin hem bu seviyelere hem de konuyla ilgili diğer detaylarla birlikte bakalım.

LINK AVAX ve LUNA en önemli kripto para birimleri içerisinde yer alıyor. Her birisi kendi boğasını tamamlamak üzere ve genel olarak çok iyi işler çıkarıyor. Özellikle son dönemlerde bu üçlünün diğerlerine göre pozitif yönde ayrıldığını görüyoruz. Bu durum, yatırımcıları için son derece sevindirici bir haber olarak karşımıza çıkıyor.

LINK ile başlayacak olursak şu anda fiyatı 25 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bu kripto para birimi neredeyse bütün Blockchain ağlarında yer alıyor. Her yerde bulunma özelliği onu diğerlerine göre biraz daha fazla ön plana çıkarıyor. Fiyatı her ne kadar 22 dolar seviyelerini birkaç defa test etse bile yine de o düzeyin altına pek inmiyor.

LINK AVAX ve LUNA yeni fiyat

Fiyat analizine AVAX ile devam edelim. Bitcoin kaynaklı yaşanan düşüşler nedeniyle ne yazık ki kripto para birimleri önemli ölçülerde geriye doğru düştü. Bunlardan birisi de AVAX oldu. Kripto para devi 22 Aralık’ta 3 haftanın en yüksek seviyesini test etmişti. Fakat hemen ardından hızlı bir şekilde kayıp yaşadı.

LINK AVAX ve LUNA

Bu kayıp ile birlikte AVAX yüzde 37,58 oranında geri çekilmiş oldu. Böylece 79,3 dolarlık desteği test ettiğini görüyoruz. Kripto para devi şu sıralar 91,15 dolardan alıcı bulsa bile yine de fiyat aşağı doğru dönmeye eğilimli. Bu durumda ilk destek noktası 84,2 dolar olacaktır. Onun altına düşmesi halinde 70 dolar seviyeleri gelecektir.

Büyük kripto paralarda önemli tahminler: AVAX, SHIB ve BNB

LUNA bir diğer önemli kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. En yüksek seviyesine ulaştıktan sonra yüzde 61,8 oranında geri çekilen bu kripto para devi 92 dolar düzeyinde kalmayı başardı. Fakat fiyatın negatife dönmesi halinde 76 dolar düzeyine kadar gerileyebilir. Peki sizin bu kripto para devleri ile ilgili tahminleriniz neler?