Ana sayfa Akıllı Telefon Essential Phone 2 ekran altına gizlenmiş kamera ile gelecek

Essential Phone 2 ekran altına gizlenmiş kamera ile gelecek

Android’in kurucu ortaklarından biri olan Andy Rubin tarafından geliştirilen Essential Phone 2 hayli ilgi çekici özelliklere sahip olacak. İşte konu hakkındaki detaylar.

Android mobil işletim sistemini yaratıcılarından olan Andy Rubin, 2017 yılında kendi tasarladığı Essential Phone isimli akıllı telefonu satışa çıkarmıştı. Aslında Essential Phone özellikleri bakımından gayet iyi bir telefondu. Ayrıca çentikli tasarım çizgisini kullanan ilk modeldi. Fakat bir şekilde işler yolunda gitmedi ve Essential Phone şirketin elinde patladı.

Buna rağmen Rubin ve ekibi akıllı telefon üretmekten vazgeçmişe benzemiyor. Sızdırılan son bilgilere göre Essential Phone 2 üzerine ciddi çalışmalar yürütülüyor.

Essential Phone 2 etkileyici özelliklerle geliyor

Henüz Essential Phone 2’nin ne zaman tanıtılacağı ya da ne zaman satışa sunulacağına ilişkin bilgiler yok. Fakat sızdırılan bilgilere göre Essential Phone2, ekran altına gizlenmiş bir kamera le gelecek. Bu kameraya bir ışık sensörünün eşlik edeceği belirtiliyor. Ön kamera aktifleştirildiğinde, ekranın şeffaf bir hal alacağı ve böylece kameranın işlevsel kalabileceği söyleniyor. Elbette bunların hepsi şimdilik bir iddiadan ibaret.

Öte yandan Essential’in yeni modelinde uçtan uca ekran tasarımının benimseneceği ve parmak izi okuyucusunun da ekranın altına yerleştirileceği belirtiliyor.

Görünen o ki Essential Phone2 de aynı selefi gibi özellikler yönünden beklentileri karşılayan bir cihaz olacak. Fakat satış rakamları bazında başarının gelip gelmeyeceği hakkında konuşmak için henüz erken.

Apple ve Huawei Xiaomi’nin gerisinde kaldı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler