Ana sayfa Akıllı Telefon Essential Phone ne zaman çıkacak?

Essential Phone ne zaman çıkacak?

Android’in yaratıcılarından Andy Rubin tarafından tasarlanan Essential Phone ne zaman satışa sunulacak. İşte konu ile ilgili detaylar.

Androdi’in yaratıcılarından biri olan Andy Rubin, bu senenin başlarında yeni bir telefon üzerinde çalıştığını açıklamıştı. İnce çerçeveli tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bu telefon kısa süre önce resmiyete kavuşmuş ve Essential Phone ismi ile lanse edilmeye başlanmıştı.

Andy Rubin, Mayıs ayında gerçekleştirdiği etkinlikte tasarladığı akıllı telefonu tanıtmış ve çıkış tarihine ilişkin bazı bilgileri de kamuoyu ile paylaşmıştı. Rubin yaptığı açıklamada, Essential Phone’un önümüzdeki 30 gün içerisinde satışa sunulabileceğini belirtmişti. Fakat böyle birşey olmadı. Hali hazırda bazı perakende sitelerinde ön siparişte bulunan telefonun, önümüzdeki günlerde raflardaki yerini alması bekleniyor. Zira Wall Street Journal’a konuşan bazı şirket temsilcileri de bu görüşte hemfikir. Şirket yetkilileri, Essential Phone’un önümüzdeki günlerde net bir çıkış tarihine kavuşacağını belirtiyorlar.

Öte yandan, Essential Phone için de zaman daralıyor. Zira Rubin, ilk telefonunu kurtlar sofrasında yem etmek istemiyor. Malum önümüzde kalabalık bir takvim var. 1 Eylül’de start alacak olan IFA’da LG V30, Xperia XZ1, Mate 10 gibi modeller satışa sunulacak. IFA öncesinde de Galaxy Note 8 raflardaki yerini alacak. Kısacası, neresinden bakarsanız bakın, bu kadar merakla beklenen model arasında EP’nin işi hayli zor görünüyor. Elbette yine de bekleyip göreceğiz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Benzinli ve dizel otomobiller için yolun sonu

Son dönemde elektrikli otomobillerde yaşanan gelişmeler fosil yakıtlı araçlara olan ilgiyi azalttı. Benzinli ve dizel otomobiller için artık yolun sonu geldi. İşte detaylar. Geçtiğimiz günlerde...

Son Haberler