Ana SayfaGenelBTC fiyatı 20 bin doların üzerinde kalabilecek mi?

BTC fiyatı 20 bin doların üzerinde kalabilecek mi?

Kripto para borsasının en önemli para birimi olan Bitcoin, yine zor zamanlardan geçiyor. Bu kez hedefse 20 bin dolarda tutunabilmek.

BTC fiyatı 20 bin doların üzerinde kalabilecek mi? Gün geçmiyor ki Bitcoin’e düşüş fırsatı vermek için yeni bir gelişme yaşanmasın. Henüz LUNA skandalının yaralarını saramayan Bitcoin son zamanlarda ise düşmek için FED’den gelen açıklamaları bahane ediyor. Ancak işin doğrusunu söylemek gerekirse, Bitcoin düşüş tepkisi vermekte ilk defa bu kadar haklı olabilir.

Büyük Bitcoin transferi

FED’den ardı ardında gelen açıklamalar sadece kripto para borsasını değil, bütün real piyasaları olumsuz etkiliyor. Bu durumun sebebi ise FED’in açıklamalarının şahin pozisyonunda olması. Zaten yıl başından bu yana sürekli ya faiz arttıran ya da faiz artırma ihtimalini masaya koyan FED, son zamanlarda gaza iyice basmış durumda. Her fırsatta enflasyonla mücadele edilmesi gerektiğini ve bu konuda en önde gidecek kurumun ise kendileri olduğunu yineleyen FED yetkilileri, gerçekten de sözlerini uygulama ile birleştirmekten çekinmiyorlar. Tabi böyle olunca da, bundan borsa yatırımcıları zararlı çıkıyor.

New York, Bitcoin madenciliğini sınırlıyor

BTC fiyatı 20 bin doların üzerinde kalabilecek mi?

Dolar endeksine bağlı olarak işlem yapanlar bu konuda şanslı çünkü dolar endeksi şu günlerde son 20 yılın zirvesine çıkmış vaziyette. Ancak eğer tercihinizi kripto para gibi borsalardan yana kullandıysanız, şu sıralar talihinize pek güzel sitemler etmiyor olmanız kuvvetle muhtemel. Nitekim geçtiğimiz hafta 25 bin doları şöyle bir zorlayarak adeta umut dağıtan Bitcoin, bugün bir kez daha 20 bin dolar seviyesinde tutunmaya çalışıyor.

340 milyon sterlin değerinde Bitcoin'i yanlışlıkla kaybetti!

Gün içerisinde sık sık 20 bin doların altına inerek 19 bin dolar civarlarında gezinen Bitcoin, şu sıralar tekrardan kendini psikoloji eşiğin üzerine attı. Bakalım önümüzdeki günlerde hem FED hem de buna bağlı olarak kripto para borsaları hakkında nasıl gelişmeler göreceğiz. BTC fiyatı ne kadar olacak bunu zaman gösterecek.

Instagram konum paylaşımları hakkında açıklama yaptı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting