Bitcoin fiyatı 2023 içerisinde büyük bir patlama yapabilir

bitay değerinde Bitcoin'i yanlışlıkla kaybetti!

Kripto para denildiğinde akla gelen ilk isim olan Bitcoin, 2023 yılı içerisinde büyük bir patlama yapabilir. Şimdilerde 17 bin dolardan işlem gören BTC’nin 100 bin doları aşması bekleniyor. İşte tüm detaylar.

Bitcoin fiyatı 2023 içerisinde büyük bir patlama yapabilir. Son dönemde kripto para piyasasında özellikle BTC tarafında büyük beklentiler var. Genel kanı Bitcoin’in öyle ya da böyle büyük bir patlama yapacağı yönünde.

Bitcoin boğa koşusu

Kripto para denildiğinde pek çok kişinin aklına ilk olarak Bitcoin geliyor. Şu sıralar 17 bin dolar civarlarında dolaşan BTC, bir dönem 66 bin dolara kadar yükselmişti.

Fakat BTC’den beklentiler çok daha farklı. Pek çok analist BTC’nin kısa sürede 100 bin doları görebileceğini düşünüyor. Peki bu beklentiler gerçekleşecek mi?

Bitcoin beklenen patlamayı hala yapamadı

Bitcoin fiyatı 2023 içerisinde büyük bir patlama yapabilir

Birçok analist BTC’nin 2023 yılı bitmeden 100 bin doları göreceğini iddia ediyor. Fakat 2021’in Mayıs ayından sonra BTC için işler hiç de iyi gitmemişti. Dolayısıyla 2023 içerisinde BTC’nin 100 bin dolar seviyesine çıkıp çıkamayacağı büyük bir soru işareti diyebiliriz.

Bitcoin boğa koşusu

Nitekim aynı durum ETH için de geçerli. ETH’nin de 6 bin doları zorlaması bekleniyor. Fakat ETH tarafında da 6 bin dolara doğru bir yükseliş söz konusu değil. En azından şimdilik. Her zamanki olduğu gibi yine dip not olarak belirtelim. Bu ve benzeri içeriklerimiz yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanız daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

Galaxy A34 özellikleri sızdırılmaya devam ediyor