Galaxy A34 özellikleri sızdırılmaya devam ediyor

samsung-galaxy-a34

Samsung tarafından geliştirilen ve son zamanlarda sık sık adından bahsedilen Galaxy A34 5G, yeni sızıntılarla bir kez daha kendini hatırlattı.

Galaxy A34 özellikleri sızdırılmaya devam ediyor. Akıllı telefon dünyasının en büyük ve en önemli isimlerinden biri olan Samsung, önümüzdeki ay en güçlü serisi olan Galaxy S serisinin yeni modellerini tanıtacak. Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modellerinden oluşması beklenen bu seri üzerindeki son dokunuşlarını yapan Güney Koreli teknoloji devi, aynı zamanda orta segment modeller üzerinde çalışmaya da devam ediyor. Şirketin kısa zamanda satışa sunabilmek için yoğun mesai harcadığı modellerden biri de Galaxy A34.

samsung galaxy a34

Samsung Galaxy A34’ün sızdırılan son özelliklerine baktığımız zaman bu cihazın artık Exynos 1280 yonga setiyle geleceğinin kesinleştiğini söyleyebiliriz. Güney Koreli teknoloji devinin kendi yonga seti olan Exynos 1280, 5mm üretim süreciyle geliştirilmişti.

Samsung Galaxy A34

Galaxy A34 özellikleri sızdırılmaya devam ediyor

Bu işlemci kümesini 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı birimleriyle destekleyen Galaxy A34 5G’nin arka yüzeyinde 48MP + 8MP + 5MP’den oluşan üçlü bir kamera kurulumu bulunacak. Telefonun ön yüzeyinde yer alacak olan selfie kamerası ise 13MP olarak düşünülmüş.

samsung galaxy a34 3

Elektriksel gücünü 5.000mAh’lık bataryasından alacak olan telefonun aynı zamanda 25W hızlı şarj teknolojisini desteklediğini de belirtelim. Fiyat olarak 299 dolarlık bir etiketle geleceği düşünülen Samsung Galaxy A34 5G’nin tam olarak ne zaman satışa sunulacağı konusunda ise şimdilik bir netlik bulunmuyor.

ExpertClean ile Ocak temizliği 18 kat daha hızlı ve kolay


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir