Avax 60 dolar barajını da aştı

Kripto para piyasasında hareketlilik devam ediyor. Hemen her gün farklı bir kripto para biriminin rekora koşmaya başladığını görüyoruz. Solana’nın ardından şimdi de Avax rekor üzerine rekor kırıyor.

Avax 60 dolar barajını da aştı. Geçtiğimiz hafta Solana açısından hayli kritik olmuştu. 200 dolar barajını aşan Solana beklenmedik bir rekora imza atmıştı. Çok değil birkaç hafta önce SOL fiyatı 50 dolar civarında geziniyordu.

Sonrasında ne olduysa SOL fiyatı bir anda 200 doları aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Toplam piyasa değerine göre en değerli kripto paralar arasında 7. sıraya kadar yükselen SOL yatırımcılarının da yüzünü güldürdü.

abd kripto para

Avax 60 dolar barajını da aştı

SOL’dan sonra sıra şimdi de Avalanche’a gelmiş gibi gözüküyor. Avax birkaç hafta öncesine kadar 30 doların altında işlem görüyordu. Bir anda değerini katlayan Avax 60 doların da üzerine çıkarak önemli bir rekoru geride bıraktı.

Şimdi yatırımcıların kafasında iki soru var. Avax’taki bu yükseliş devam edecek mi? Eğer etmeyecekse Avax’tan sonra yükseliş sırası kimde? Elbette bunu tahmin etmek çok da kolay değil. Bazı analistlerin bu konu hakkında düşünceleri mevcut. Lakin bunlar ne kadar güvenilir bilinmez.

Dip not olarak belirtelim. Bu ve diğer kripto para içeriklerimiz yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanız daha doğru olacaktır.

SpaceX NFT bağışı toplayacak: Sürpriz gelişmeler var işte konu ile ilgili detaylar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir