Dark’ın yaratıcılarının yeni dizisi 1899 Netflix’te yayınlandı

1899

Dark’ın yaratıcılarının imzasını taşımasıyla merak uyandıran yeni Netflix dizisi 1899, bugün izleyici ile buluştu.

Netflix’in bugüne kadar yayınladığı İngilizce olmayan diziler arasında en akılda kalıcı yapımlardan biri şüphesiz Dark’tı. Almanya yapımı dizi, zaman yolculuğuna odaklanan ilginç hikayesi ile izleyicileri son derece karmaşık ama bir o kadar etkileyici bir maceraya ortak etti. Dark, 2020 yılında ekranlara veda etti etmesine ama Netflix dizinin yaratıcıları ile bağlarını koparmadı. Bunun yerine yeni bir dizide yeniden bu ekiple çalışmaya karar verdi. İşte bu ortaklıktan çıkan yeni dizi olan 1899, bugün Netflix’te izleyici ile buluştu. Dizinin bugün yayınlanan ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor.

1899 2

Oyuncu kadrosunda da Dark’tan tanıdığımız isimler yer alan bu yeni Netflix dizisi, adından da anlaşılacağı üzere izleyicileri 1899 yılına götürüyor ve bir gemide geçen doğa üstü olayları anlatıyor.

Kerberos adını taşıyan bu gemide Avrupa’nın farklı ülkelerinden insanlar yer alıyor. Yeni bir hayat hayaliyle New York’a doğru yol alan Avrupalı göçmenleri taşıyan gemi, denizde yol alırken aylar önce kaybolduğu düşünülen başka bir gemiyle karşılaşıyor. Prometheus adını taşıyan bu hayalet gemiyle yaşanan karşılaşma, Kerberos’un yolcuları için yeni bir kabusun başlangıcı oluyor.

Dark’ta izleyicileri gizemli olayların ortasına atan ekip, bu kez denizin ortasında geçen bir korku hikayesi anlatıyor. Dark’ın yaratıcılarının imzasını taşımasıyla merak uyandıran dizinin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Lucid elektrikli SUV’u Gravity’yi tanıttı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir