Ana SayfaGenelNetflix Mindhunter dizisi kötü bir haberle geldi: Çekimler durabilir!

Netflix Mindhunter dizisi kötü bir haberle geldi: Çekimler durabilir!

Herkesin büyük bir merakla beklediği Netflix Mindhunter dizisi ne yazık ki iyi haberlerle gelemiyor. İşte konuyla alakalı merak edilenler.

David Fincher tarafından yönetmenliği yapılan Netflix “Mindhunter” dizisi, 2017 yılında yayın hayatına başlamıştı. Hemen ardından son derece geniş bir hayran kitlesi yakalasa bile bu pek yeterli olmadı. Bazen dizinin yönetmenliğini de yapan David Fincher, iyi haberler veremeyeceğini söyledi. Ağustos 2019’da onayı verilen dizinin çekimleri için yeteri kadar izleyici kitlesi toplanamadığı ifade edildi.

Mindhunter yeni sezon 5 yıl içinde çekilecek

Usta yönetmen David Fincher tarafından ifade edildiğine göre, bazen senaryoyu beğenmediği ve kendisinin müdahale etmek zorunda kaldığı söylendi. Sadece bu çekimleri tamamlamak için bile haftalık 90 saat çalışmak zorunda olduğunu ifade etti.

Netflix Mindhunter dizisi

David Fincher’ın ilk Netflix filmi Mank, yine bu dizi ile aynı zamanlara denk geliyor. Love, Deaths and Robots gibi yapımlara da ev sahipliği yapacaklar. Normal şartlarda Mindhunter dizisine devam edeceklerdi. Fakat hem senaryosu hem de oyuncu kadrosu bakımından oldukça pahalı bir dizi olduğu ifade ediliyor. Bu nedenle izleyici kitlesinin yeterli düzeyde olması şart.

Bir Netflix sözcüsü tarafından ifade edildiğine göre; Mindhunter için önümüzdeki 5 senenin sözü verildiği söylendi. Yani dizinin yeni sezonu için en az 5 yıl beklenmesi gerekiyor. Bu durum, birçok kişi için rahatsız edici olabilir. Dizinin hayran kitlesi gerçekten de bu diziye büyük bağlılık taşıyor.

Netflix’in en başarılı dizileri arasında gösterilebilecek olan Mindhunter, daha yüksek bir izleyici sayısı yakalamalı. Aksi halde bu durum onu çok zor durumda bırakacak. Bu dizi ile alakalı siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting