YouTube TV çoklu görüntü akışı desteği ekledi

YouTube web'de Premium kullanıcılara ayrıcalık sunuyor

Spor tutkunuysanız YouTube TV artık çok daha kullanışlı. Hizmet, aynı anda dört adede kadar spor yayınını gösteren bir erken erişim çoklu görüntüleme özelliğini kullanıma sunuyor. İşte tüm detaylar.

YouTube TV bu ay yayınlanacak olan her maç çoklu görüntü desteği sunacak.Daha da önemlisi, teknoloji belirli platformlar veya cihazlarla sınırlı kalmayacak. Destek, uygulamayı çalıştırabilen tüm akıllı TV’leri ve diğer medya oynatıcılarını destekliyor. Yeni özelliği kullanmak için bazı hizmetlerde olduğu gibi yüksek güçlü bir cihaza ihtiyacınız olmayacak. Mart ayı özellikle ABD’de spor tutkunları için oldukça yoğun geçen bir ay. Maçları izlemek için gerekli olan çoklu destek şimdi platformda mevcut olacak.

YouTube TV çoklu görüntü akışı desteği ekledi

Eğer YouTube’da yaşanan değişimlere erişiminiz varsa yeni güncelleme ile ilgili hem bir uyarı hem de bir e-posta alacaksınız. YouTube TV, “önümüzdeki aylarda” tüm aboneler için çoklu görüntü akışını dağıtmayı planlıyor. ABD’de özellikle March Madness olarak adlandırılan bu dönem daha yeni başlıyor ve MLB sezonunun başlamasına haftalar kaldı. Maçlar başladığında mümkün olduğunca çok oyunu takip etmeye kararlıysanız, çoklu görüntüleme platformu oldukça önemli bir hale getirecek. Video akışı hizmeti devi neredeyse diğer yayın akışları ile rekabet edebilecek kadar çok içeriğe sahip. Platform dünya genelinde kullanılıyor ve kendisinin yerine geçebilecek bir rakibi yok desek çok da yanlış olmaz.

Sony sonunda PS5’in DualSense oyun kolları için güncelleme getirecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir