Tim Willits, WN Conference Istanbul 22 İçin Türkiye’ye geliyor!

bhry5u

Video oyun dünyasının sevilen isimlerinden Tim Willits, bir kez daha Türkiye’ye geliyor. Özellikle FPS oyunlarıyla tanıdığımız Willits, son dönemde de Evil Dead: The Game isimli online hayatta kalma oyunuyla gündemde. İşte detaylar…

Tim Willits, 7-8 Haziran 2022 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek WN Conference Istanbul 22 etkinliği için Türkiye’de olacak.

Willits, program dahilinde, 7 Haziran günü, 14:00 – 14:30 saatleri arasında sahnede olacak ve “Oyun geliştirme süreçlerinde Hollywood markalarının lisanslarından yararlanma” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

Saber Interactive’in Chief Creative Officer’ı, yani Baş Yaratıcı Yöneticisi olarak çalışan Willits, firmanın son dönemdeki popüler Hollywood soslu markaları World War Z, Evil Dead ve A Quiet Place gibi örneklerden söz edecek.

Tim Willits, id Software’ın önemli isimlerinden bir tanesiydi

id Software, günümüz oyunculuğu için önemli bir noktada yer alıyor. FPS oyunları, 3 boyutlu grafikler, multiplayer kavramı ve dahası için id Software ekibinin ciddi çalışmaları oldu. Şüphesiz bu ekipte Willits’in katkıları da büyüktü.

Tim Willits, id Software’deyken özellikle Quake 2, Doom 3 ve Rage gibi oyunlarda ciddi katkılar sundu. Quake 2 için yıllar önce hazırladığı Edge isimli multiplayer haritası, tüm zamanların en iyi haritalarından bir tanesi olarak gösteriliyor. Tecrübeli yapımcı, id Software’dan ayrılmadan önce Rage 2 ve Quake Champions gibi projelerde boy göstermişti. Willits, Ağustos 2019’dan bu yana Saber Interactive bünyesinde yer alıyor.

Tim Willits, WN Conference Istanbul 22 İçin Türkiye'ye geliyor!

WN Conference Istanbul 22: Oyun sektörüne yönelik geniş kapsamlı bir konferans

WN Conference Istanbul 22, 7-8 Haziran 2022 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Bu, hem fiziksel hem de online katılımcıların olduğu, oyun sektöründen profesyoneller ve oyun tutkunlarının bir araya geldiği hibrit bir etkinlik olarak planlanıyor. Etkinlik boyunca sektör profesyonelleri ve girişimciler, hem başarı hikâyelerinden hem de pazardaki fırsatlardan bahsederek fikir alışverişlerinde bulunabilecekler.

WN Conference Istanbul 22 ‘ye, video oyun dünyasında karar verici statüsünde yüzlerce üst seviye yönetici katılacak. Buna ek olarak, bin civarı online katılımcının da etkinlikte yer alması bekleniyor.

İlgililer, bu etkinliğe dinleyici olarak ya da konuşmacı olarak katılım gösterebilir, yaratıcı fikirlerini sektör önde gelenleriyle tartışarak geniş bir iletişim ağı kurma şansına erişebilir.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve katılım detayları için bu linke göz atabilirsiniz:

https://wnconf.com/#registration

PS5 kullanıcıları için: Razer Kaira Pro kablosuz oyuncu kulaklığı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir