TikTok piercing filtresi kullanıma sunuldu

Dünyanın en iyi sosyal medya platformlarından bir tanesi olan TikTok piercing filtresi ile dikkat çekmeye çalışıyor. Şirketin özellikle de genç kullanıcılara hitaben böyle bir yenilik yaptığı düşünülüyor.

TikTok platformunun rakibi oldukça fazla. En başta Facebook olmak üzere neredeyse bütün sosyal medya platformları TikTok gibi oluşumları adeta bitirmek istiyor. Ancak TikTok ayakta kalma konusunda ısrarcı ve her zaman yeni güncellemeler ile birlikte kullanıcılarını daha çok memnun etmeye çalışıyor.

TikTok piercing filtresi olumlu tepkiler aldı

Bildiğiniz üzere bu platform daha çok müzik ve video gibi ekipmanların birleşmesi üzerine kurulu. Bu nedenle neredeyse bütün filtreler çalışırken mutlaka müzik ile beraber eşlik ediliyor.

TikTok tarafından geliştirilen yeni filtre modunda da yine aynı şekilde müzik eşlik edecek. Platform tarafından belirlenen bir müzik çaldıktan hemen sonra yüzünüzü kapatıp açtığınızda bir piercing olduğunu göreceksiniz. Yüzünüzün herhangi bir noktasında görülmesini sağlayabileceğiniz bu özellik sayesinde, piercing takmadan yüzünüzde nasıl durduğunu fark edebilirsiniz.

Facebook her ne kadar Instagram gibi platformlar üzerinden TikTok kuruluşunu batırmak istese bile, yine de TikTok sürekli yeni güncellemeler alıyor. Bu nedenle platformu ezip geçmek pek kolay olmayacak. Sizce bu tür platformlar için yapılan filtre güncellemeleri kullanıcıların keyifli zaman geçirmesini sağlıyor mu? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Instagram TikTok’un video düzenleme özelliğini alabilir

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin