Suicide Squad oyunu bir kez daha ertelendi

Suicide Squad oyunu

Merakla beklenen Suicide Squad oyunu bir kez daha ertelendi. Rocksteady Studios’un geliştirdiği oyunun mayıs ayında çıkması bekleniyordu.

Bildiğiniz gibi bu yıl oyun severlerle buluşması beklenen en dikkat çekici oyunlardan biri de Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League. Son yılların en başarılı oyun serilerinden biri olan Batman: Arkham serisiyle tanınan Rocksteady Studios’un imzasını taşımasıyla merak uyandıran bu oyunun mayıs ayında oyun severlerle buluşacağı açıklanmıştı. Daha önce birkaç kez ertelenen oyun sonunda çıkış tarihini bulmuş gibi görünüyordu. Ancak ne olduysa oldu ve merakla beklenen Suicide Squad oyunu bir kez daha ertelendi.

Bloomberg’in haberine göre, ilk olarak 2022 yılında çıkması planlanan ancak daha sonra 2023’ün mayıs ayına ertelenen Kill the Justice League, bu tarihte de çıkmayacak. Oyun için yeni bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Neyse ki oyununun çıkışının 2024’e kalmayacağı belirtiliyor. Merakla beklenen oyun mayıs ayında çıkmasa da yıl bitmeden oyun severlerle buluşmuş olacak.

Yeni Hyundai KONA

Suicide Squad kill the Justice League

Rocksteady Studios’un oyundaki çeşitli hataları ayıklamak ve oyunu istediği seviyeye getirebilmek için daha fazla zamana ihtiyaç duyduğu, bu yüzden de yayıncı Warner Bros. Games’in oyunu ertelemekten başka çaresi olmadığı söyleniyor. Rocksteady Studios, kendilerine tanınan ek süreyi kullanarak oyunu sorunsuz bir hale getirmeye çalışacak.

Dört oyuncunun bir anda oynadığı bir Co-Op oyunu olan Suicide Squad: Kill the Justice League’de oyuncular oyuna adını veren ekibin parçası olan Deadshot, Captain Boomerang, King Shark ve Harley Quinn’den birini kontrol edecek ve diğer karakterleri kontrol eden oyuncularla güçlerini birleştirerek Justice League’i alt etmeye çalışacak. Merakla beklenen oyun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S/X’e yönelik olarak hazırlanıyor.

Meta, Twitter’a alternatif hazırlıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir