Stranger Things hayranlarının şaşırtan detay!

Stranger Things hayranlarının şaşırtan detay!

American Horror Story yıldızı Evan Peters’ın Milwaukee seri katili Jeffrey Dahmer’ı canlandıran yeni gerçek suç draması Monster: The Jeffrey Dahmer Story’nin yayınlandı. Ardından Stranger Things hayranlarını şaşırtan olaylar başladı. İşte detaylar.

Netflix izleyicileri aslında Dahmer’ı Max Mayfield’ı oynayan Sadie Sink’in yer aldığı bir sahnede gördüklerini düşünüyorlar. Dahmer, 1978 ile 1991 yılları arasında tamamı erkek 17 kurbanı vahşice öldürmekten hüküm giyen bir suçluydu. Polis tarafından yakalanmasının ardından 1992’de hapse atıldı ve bir kez hapishanedeyken, 34 yaşında bir adam tarafından dövülerek öldürüldü. Bu arada, Stranger Things hayranları da yeni sezonda şaşırtıcı bir şey gördüklerini iddia ettiler. 1980’lerin ortalarında, Dahmer’ın yaklaşık 25 yaşında olduğu zamanda dizide göründüğü iddia ediliyor. İki dizi arasında bir bağ yok ancak hayranlar bu teoriye sıkı sıkıya tutunuyor.

Stranger Things hayranlarının şaşırtan detay!

Max’in okul otobüsünden iniş anını izleyen dizi hayranları şaşkınlık verici bir sahne gördüklerini belirttiler. Bir hayran, ‘Anlamama yardım edin, neden Dahmet burada’ şeklinde bir paylaşım yapınca söz konusu sahne sosyal medyda viral oldu. Pek çok kişi ne kadar şaşkın olduklarını paylaştı. Olaya nihayet birisi “Aman Allahım”, nihayet biri açıklığa kavuşturdu: “Bu yanlış çünkü Dahmer liseden ’78’de mezun oldu ve Stranger Things 4. sezon ’86 yılındaydı” ifadelerini kullanarak açıklık getirdi.

Bir başkası, “80’lerin herhangi bir çocuğuna benziyor,” ifadelerini kullandı. Bir başka izleyici ise “O dönemden birçok insan bu gözlükleri taktı ve saçlarını bu şekilde yaptı” ifadelerini kullandı. Dahmer, Amerika Birleşik Devletleri’nin Wisconsin eyaletinin Milwaukee şehrinde faaliyet gösterdi ve hâlâ.serbest haldeyken medya tarafından Milwaukee Canavarı olarak anıldı.

Oppo Reno 9 serisi hakkında ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı