Podyuma çıplak çıktı! Spreyle üstü boyandı

Podyuma çıplak çıktı! Spreyle üstü boyandı

Moda sektöründe bazen birbirinden ilginç olaylar yaşanabiliyor. Bu kapsamda ilginç bir olay daha yaşandı. Podyuma çıplak çıkan Bella Hadid elleriyle göğüslerini kapatarak podyumda üstsüz yürüdü. İşte detaylar.

Moda sahnesi Cuma günü, 2022 Paris Moda Haftası sırasında Coperni defilesinde, Bella’nın büyük final için elbisesini sprey boyayla boyamasına şahit oldu. Podyum üstsüz çıkan ünlü manken görenleri şaşırttı. Bella’nın vücudunu boyamak için üç kişilik bir ekip gerekti. ilk kat lateksti ve ardından birden çok kat beyaz boya uygulandı. Tüm boyamaların ardından Bella orada tamamen giyinik olarak duruyordu.

Bella topuklu ve külotla dışarı çıktı, boya püskürtülmeye başlayana kadar üzerini örttü. Ressamlar işlerini yaparken oldukça hareketsiz kaldı, elbisenin şekil alması için kollarını kaldırdı. İşlem sırasında stratejik olarak gövdesinin etrafına kalın beyaz bir lateks püskürttüler, model hareketsiz dururken kollarını ayarlarken opak bir katman oluşturdular.

Podyuma çıplak çıktı! Spreyle üstü boyandı

Sonunda, Hadid defileyi kapatmak için sahneden çıkmadan önce zarif bir şekilde örtülmüş, uyluk yüksekliğinde bir yırtmaç ve omuzları açık olmayan kollar içeren orta uzunlukta, katı bir elbise oluştu. Coperni cüretkar stilleriyle tanınan bir marka. Bu kapsamda podyuma üstsüz çıkması gereken mankenler de olabiliyor. Marka, Kylie Jenner ve Doja Cat tarafından taşınan, elle üfleme camdan yapılmış çantalarıyla Nisan ayında viral oldu. Podyuma çıkan Bella Hadid hayranlar tarafından beğeni ile izlendi. Hayranlar yeni defilede gözlerini Bella’dan alamadı.

Suudi Arabistan bu kez de gözünü oyun dünyasına dikti