Stranger Things animasyon dizisi olacak!

Stranger Things hayranlarının şaşırtan detay!

Stranger Things evreni yeniden genişliyor! Netflix, Matt ve Ross Duffer tarafından yaratılan seri 80’ler bilim kurgu dünyasında geçen yeni bir animasyon serisine onay verdi. Henüz ismi belli olmayan dizi, Erick Robles’in yönetici yapımcı olarak yer aldığı Flying Bark Productions tarafından geliştiriliyor.

Stranger Things animasyon dizisi olacak! Yaklaşan diziyle ilgili hikaye veya karakterler hakkında pek bir şey bilinmese de, Duffer kardeşler, duyuruyla birlikte bir açıklama paylaşarak yeni gösterinin klasik “Cumartesi sabahı çizgi filmleri” tarafından ilham alındığını söyledi.

stranger things anime 2

“Daima çocukluğumuzda sevdiğimiz Cumartesi sabahı çizgi filmleri havasında bir Stranger Things animasyonu hayal ettik ve bu hayalin gerçekleşmesini görmek inanılmaz heyecan verici. Eric Robles ve ekibinin neler tasarladığına dair hayal kırıklığına uğramadık – senaryoları ve çizimleri harika ve sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! Macera devam ediyor…” İşte bu sözler, Stranger Things hayranları için adeta güne güzel uyanma sebebi oldu.

Netflix, bir Stranger Things VR oyununun geleceğini doğruladı

Stranger Things animasyon dizisi olacak!

Şu anda animasyon dizisi hakkında daha fazla ayrıntı açıklanmadı, ancak Duffer kardeşler Upside Down Pictures şirketleri aracılığıyla diziye yönetici yapımcı olarak geri dönecekler, Stranger Things’in yönetmeni Shawn Levy ve Dan Cohen da 21 laps için yönetici yapımcı olarak görev yapacaklar.

Netflix, 'Stranger Things' spin-off serisini müjdeledi

Stranger Things Ana Dizisi 5. Sezon Çekimlerine Bu Yaz Başlıyor Netflix’in amiral gemisi bilim kurgu dizisi Stranger Things, sessiz Indiana kasabasının altında yatan karanlık bir sırla karşı karşıya kalan bir grup genci ve birkaç ebeveyini takip ediyor. Millie Bobby Brown, dünyayı kurtarmanın anahtarı olabilecek telekinetik güçlere sahip genç bir kız olan Eleven rolünde yer alıyor. Stranger Things animasyon dizisi olacak!

Apple, eski iPhone’lar için güncelleme yayınladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir