Star Trek: Strange New Worlds için beklenen haber geldi

Star Trek: Strange New Worlds için beklenen haber geldi

Uzay hayranlarının sevdiği yapımlardan olan Star Trek: Strange New Worlds için beklenen ikinci sezon haberi geldi. İşte tüm detaylar.

Paramount, Star Trek: Strange New Worlds 2. sezonunda ilk Star Trek müzikal bölümünün yer alacağını duyurdu. Subspace Rhapsody olarak adlandırılan bu bölüm, sezonun dokuzuncu bölümü olacak ve 3 Ağustos’ta 19:00 Paramount Plus’ta başlayacak. Haber, San Diego Comic-Con’da Star Trek Universe paneli sırasında bir videoyla birlikte paylaşıldı. Rock grubu Letters to Cleo’dan Kay Hanley ve Tom Polce tarafından bestelenen 10 yeni şarkı karşımıza çıkacak.

Star Trek: Strange New Worlds için beklenen haber geldi

Yeni Hyundai KONA

Star Trek: Strange New Worlds, büyük ölçüde Anson Mount (Captain Pike), Rebecca Romjin (1 Numara) ve Ethan Peck’in (Spock) liderliğindeki oyuncu kadrosu sayesinde, çıkışından bu yana hem eleştirmenler hem de izleyiciler arasında oldukça popüler oldu. Ayrıca Picard gibi daha karanlık şovların ardından Star Trek evrenine daha hafif bir dokunuş getirdi. Buffy the Vampire Slayer, Scrubs ve Xena, Warrior Princess gibi dizilerde daha önce gördüğümüz gibi müzikal TV bölümleri yeni bir şey değil ancak uzay hayranları için oldukça ilgi çekici sahneler olacak diyebiliriz. Fragmanda ve retro tarzı posterde gösterildiği gibi, tam gelişmiş bir müzikal olarak sahnelenecek ve beklenti şimdiden büyük. Beklenen bölümün yayınlanmasına henüz zaman olsa da hayranlar şimdiden merakla diziyi trendlere taşımaya başladı. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

DreameBot D10s temizlik robotu: Temizlik için akıllı yardımcınız!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir