Ana sayfa Genel PlayStation 5 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

PlayStation 5 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Sony önümüzdeki yılın sonlarına doğru satışa sunacağı yeni nesil konsolu PlayStation 5 hakkında bazı detaylar paylaştı. İşte konu hakkındaki ayrıntılar.

Konsol sektörünün önemli isimlerinden biri olan Sony, önümüzdeki yıl yeni nesil PlayStation konsolunu tanıtacak. Henüz kesin bir bilgi olmasa da PlayStation 5’in 2020’nin son çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre konsolun fiyatının 400 ile 500 dolar arasında olacağına dair bazı söylentiler de mevcut.

Yeni nesil PlayStation konsolu ile ilgili ortaya çıkan detaylar bu kadarla da sınırlı değil. Zaten Sony kısa süre önce PS5’in teknik donanımı hakkındaki bazı bilgileri paylaşmıştı. Şimdi de konsolun destekleyeceği servisler yavaş yavaş netleşmeye başladı.

PlayStation 5, PS Now desteğiyle gelecek

Japon konsol devinin önde gelen isimlerinden biri olan Yasuhiro Osaki, PlayStation 5’in PlayStation Now servisini destekleyeceğini açıkladı. Bu sayede PS5 sahipleri, sağlam bir internet bağlantısı üzerinden PS2 ve PS3 oyunlarını stream ederek oynayabilecekler.

playstation 5

PS Now sisteminin, kabaca Google Stadia ile aynı kalibrede olduğunu söylemek mümkün.

PS5 çıkış tarihi ve fiyatı hakkındaki tüm detaylar için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler