Ana sayfa Genel İlk gerçek PlayStation 5 fotoğrafı ortaya çıktı!

İlk gerçek PlayStation 5 fotoğrafı ortaya çıktı!

Sony’nin önümüzdeki yılın sonlarına doğru satışa sunacağı PS5’in ilk gerçek fotoğrafı sızdırıldı. İşte PlayStation 5 fotoğrafı ve konu hakkındaki detaylar.

Konsol sektörünün lider ismi konumunda yer alan Sony, yeni nesil PlayStation üzerindeki çalışmalarını devam ettiriyor. Henüz net bir bilgi olmasa da PS5’in önümüzdeki yılın sonlarına doğru raflardaki yerini almış olması bekleniyor.

Sektörü az çok takip edenlerin de bildiği üzere yeni nesil PlayStation konsolunda geriye uyumluluk modu da olacak. Yani PS4 oyunlarını rahat bir şekilde PS5’te de oynayabileceksiniz.

Sony, şimdiye kadar yeni nesil konsolu ile ilgili pek çok detayı takipçileriyle paylaştı. Bu bilgiler doğrultusunda PS5’in ışın izleme teknolojisini destekleyen CPU ve GPU ile geleceği biliniyor. Oyunları daha hızlı çalıştırmak için SSD ile tasarlanan konsol 8K çözünürlük ve 3D ses teknolojisini de destekleyecek.

İşte PlayStation 5!

Geçtiğimiz gün ilk PlayStation prototipinin tasarımı da ortaya çıktı. Bu prototip oyun geliştirmeleri için yapımcılara gönderilmiş PlayStation 5 konsolu. Dilerseniz bu konsolun görseline aşağıdan göz atabilirsiniz.

playstation 5

Elbette son kullanıcıya ulaştırılacak olan PS5, bu kadar karmaşık bir tasarıma sahip olmayacaktır. Elbette yine de bekleyip göreceğiz.

Need for Speed Heat sistem gereksinimleri belli oldu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler