Nisan ayında gösterime girecek yerli filmler

hababam sınıfı yeniden

Sinema severlerin büyük bir sabırsızlıkla beklediği Nisan ayında gösterime girecek yerli filmler listesi netlik kazandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Yılın ortalarına yaklaşmış olmamız karşın hala vizyonu sallayacak, yüksek gişe rakamlarına ulaşacak yerli bir film vizyona girmedi. Elbette Organize İşler Sazan Sarmalı’nı bu ithamın dışında tutmak gerekiyor. Zira Yılmaz Erdoğan’ın yazıp, oynadığı film 2. haftasında Netflix’te gösterime girmiş olmasına karşın yine de 3 milyon seyirci barajını rahat bir şekilde aşmayı başarmıştı.

En iyi cosplay çalışmaları için tıklayın

Aslında Cem Yılmaz’ın yazıp oynadığı Karakomik Filmler ve Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 6’sı da şimdiye kadar vizyona girmesi gerekiyordu. Fakat Mars Grup ile yapımcılar arasında yaşanan sürtüşmeden ötürü bu filmlerin vizyon tarihleri ertelendi.

Peki bu ay içerisinde hangi yerli filmler vizyona girecek? Hemen belirtelim, bu ay vizyona girecek yerli filmler arasında 14 farklı isim bulunuyor.

Dilerseniz bu filmlere, vizyon tarihlerine ve film için yayınlanan tanıtım videolarına aşağıdan göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Bu ay vizyona girecek yerli filmler

Benden Hikayesi

Vizyon Tarihi: 5 Nisan


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir