Ana sayfa Dosya Konusu Aralık ayında gösterime girecek yerli filmler

Aralık ayında gösterime girecek yerli filmler

Bu ay beyaz perdede boy gösterecek olan yerli filmler hangileri? İşte Aralık ayında vizyona girecek olan yerli filmler ve tanıtım videoları.

Kasım ayı Türk sineması açısından hayli bereketli bir ay oldu. Popüler filmlerin birbiri ardına gösterime girmesi, sinema severleri de salonlara çekti. Kasım ayında en çok izlenen filmler ise Recep İvedik 6, 7. Koğuştaki Mucize, Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu ve Frozen 2 oldu.

Yerli filmlerin zirve yaptığı Kasım ayında hayli yüksek seyirci sayılarına ulaşıldı. Muhtemelen Aralık ayında da sinema salonları pek boş kalmayacak. Çünkü bu ay merakla beklenen pek çok yapım beyaz perdedeki yerini alacak.

Türkiye’de en çok izlenen filmler için tıklayın

Bu filmlerin başında da Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği Mucize 2 Aşk geliyor. Hatırlanacağı üzere ilk Mucize filmi 2015 yılında çekilmişti. Mert Turak’ın bir kez daha Aziz karakterine hayat vereceği film, bugün itibariyle izleyicinin karşısına çıkacak. Mucize 2, Aziz ve eşinin köyden ayrıldıktan sonra yaşadıklarına odaklanacak.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Aralık ayında gösterime girecek yerli filmler listesi ile başbaşa bırakalım. (Diğer film ve tanıtım videoları için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz.)

Mucize 2 Aşk

Vizyon Tarihi: 6 Aralık

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler