Home Genel Netflix, ‘Stranger Things’ spin-off serisini müjdeledi

Netflix, ‘Stranger Things’ spin-off serisini müjdeledi

0
Netflix, 'Stranger Things' spin-off serisini müjdeledi

Gişe rekorları kıran bir çift bölümle sona eren Stranger Things hayranları için müjdeli haber geldi. Şovu yaratan Duffer Brothers, Netflix megahit için bir sezon daha hazırlarken, gelecekteki projeleri de duyurdu. İşte detaylar.

Matt ve Ross Duffer, Netflix ile ortaklıklarının bir parçası olarak yeni bir prodüksiyon şirketi kurdular. Şirket Upside Down Pictures olarak adlandırılacak. Ozark ve Orphan Black yapımcısı Hilary Leavitt tarafından yönetilecek olan stüdyo, “Duffers’ın büyümesine ilham veren türden hikayeler yaratmayı hedefleyecek. Sıradan olanın olağanüstü ile buluştuğu, büyük gösterinin olduğu o güzel kavşakta yer alan hikayeler bu seride yer alacak. Yayın akışı devi dizinin hayranları için spin-off serisini müjdeledi.

Şirket ve Duffers, hazırlık aşamasında oldukları bazı projeleri de açıkladılar. Birincisi, Stranger Things dünyasında geçen bir sahne oyunu üzerinde çalışıyorlar. The Crown ve Billy Elliot’taki çalışmalarıyla tanınan Emmy ve Tony ödüllü Stephen Daldry oyunu yönetecek. Ayrıca bir live-action Stranger Things spin-off serisi de yapım aşamasında. Şaşırtıcı bir şekilde Netflix, Duffers’ın yardımıyla klasik manga ve anime serisi Death Note’u uyarlamak için bir adım daha atıyor. Kötü anılan 2017 filminin aksine, bu bir canlı aksiyon şovu olacak.

Upside Down Pictures’ın kanatları altındaki çalışmalarda ayrıca Dark Crystal: Age of Resistance yaratıcıları Jeffrey Addiss ve Will Matthews’tan bir dizi ve Stephen King ve Peter Straub’un The Talisman’ının uyarlaması var. Yapım şirketi ve Netflix, ikinci dizi için Steven Spielberg’in Amblin Entertainment ve Paramount Television ile işbirliği yaptı.

Ubisoft, bu hafta güncellenmiş yeni oyununu açıklayacak

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version