Ana SayfaKripto ParaMorgan Stanley Metaverse desteğini açıkladı: Yer yerinden oynayacak

Morgan Stanley Metaverse desteğini açıkladı: Yer yerinden oynayacak

Morgan Stanley Metaverse konusunda desteğini açık bir şekilde belirtti. Hadi gelin konuyla ilgili merak edilen bütün ayrıntılara birlikte göz atalım.

Facebook tarafından yapılan etkinlik ile birlikte Morgan Stanley Metaverse konusunda açık bir destek ifadesi kullandı. Dünyanın en büyük yatırım bankalarından bir tanesi olarak bilinen Morgan Stanley böylece bu alanı yatırım yapılabilir olarak açıkladı. Şu sıralar tüm gözler bu yeni teknolojiye çevrildi.

Esasında merkezsiz bir sanal dünya yaratmayı planlayan Metaverse için çok farklı yatırım planları var. Mesela Facebook kendi cihazları ile yeni ve üç boyutlu bir sanal dünya yaratmak istiyor. Blockchain teknolojisi ise bu alandaki ödeme yöntemlerini belirleyebilir.

Morgan Stanley Metaverse için olumlu düşünüyor

Microsoft, Facebook ve birçok şirket şu sıralar yeni teknolojiye kafayı takmış gibi görünüyor. Morgan Stanley CFA’sı Edward Stanley son derece çarpıcı açıklamalara yer verdi. Ona göre başka insanlarla sosyal ilişkiler ve ortamları bu yeni teknoloji temelden değiştirebilir. Zaten Facebook tarafından açıklanan amaç tam olarak bu yöndeydi.

Morgan Stanley Metaverse

Dünyanın en büyük sosyal medya platformları içerisinde yer alan Facebook kendi ismini bile sırf bu teknoloji için değiştirdi. Şu anda Facebook değil de Meta ismi kullanılıyor. Kısacası şirket bu teknolojiye ne kadar çok değer verdiğini göstermiş oldu. MANA, AXS ve SAND bu açıklamalardan sonra ciddi bir yükseliş yakaladı. Morgan Stanley Metaverse desteği kripto para dünyasına pozitif yazdı.

ABD kripto para konusunu netleştirmeye çalışıyor: Kongre toplanıyor

Her ne kadar bu teknoloji henüz yeni olsa bile yine de çok fazla destekçi buldu. Microsoft gibi bir dev şirketin bile destekle bulunması konuyu bambaşka bir yere taşıdı. Kripto para sektörü bu yeni teknoloji ile birlikte 1 milyar civarında yeni kullanıcı kazanabilir. Metaverse evreni hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting